Plajın en güzel kızı olmak için her şey tamam, fakat pedikürünüz mü eksik? Şimdi ayakları sezonun hit renkleri ve modelleriyle süsleme zamanı!

31085 - 2012'nin En Popüler Pedikür Modelleri
Kalıcı ojeler
İlk deniz sefasında pedikürünüzün zarar göreceğini biliyorsunuz, fakat eşinizin ya da sevgilinizin yanından onları düzeltmek biraz rahatsız edici olabilir. Bunun yerine kalıcı oje uygulamasını deneyebilirsiniz. Etkisi uzun süre devam eden bu yöntem güzellik salonlarında ve bazı kuaförlerde yapılıyor.

31086 - 2012'nin En Popüler Pedikür Modelleri
Pastel renkler
Pastel renkleri bu sezon kıyafetlerimizden rujlarımıza kadar birçok yerde gördük ve kullandık. Şimdi sıra unutulmaz bir pedikürde. Tabii ki bu renklerde de ten renginizin önemi çok. Mesela buğday ve esmer bir tene sahipseniz şeftali ve sarı, açık tenli bir ELMAysanız mavi ve lavanta renkleri sizin için yaratılmış.

Not: Şeftali tonu için 'M.A.C Nail Lacquer in Life and Beth'i, mavi tonları için ise 'Thakoon for Nars Nail Polish in Kutki' tercih edebilirsiniz.

31087 - 2012'nin En Popüler Pedikür Modelleri
Tırnak süsleri
Birbirinden alıcı stickerlarla hem mükemmel desenler oluşturabilir, hem de uzun süren tırnak şıklığınızın tadına varabilirsiniz. Hatta yaratıcılığınızı kullanarak yeni bir akım bile başlatabilirsiniz.

31088 - 2012'nin En Popüler Pedikür Modelleri
Havyar pedikür
Etkisi uzun sürmese de şık bir yaz davetinde daha çarpıcı görünmeniz mümkün değil! Doğal yapısı içinde minik boncuklar varmış gibi duran bu ojeler 2012'nin hitlerinden oldu.

31089 - 2012'nin En Popüler Pedikür Modelleri
Ayak bakımı
Pürüzlü, nasırlı ve kuru bir ayakta en iyi yapılmış bir pedikür ne kadar mükemmel olabilir? O halde ilk önce ayaklarımızı şımartmamız gerekiyor. Sonrasında ise mükemmel pedikürlerimizin tadını çıkaracağız.

31090 - 2012'nin En Popüler Pedikür Modelleri
Masaj şart!
Yumuşak ve pedikürlü bir ayak harika. Fakat sağlığı ne durumda?