Kadınlar, erkeklerin en çok hangi ışıltıyı beğendiğini kendi aralarında hep konuşur. Peki ya gerçek hangisi? Erkekler eşlerinde veya sevgililerinde en çok hangi makyajı seviyor?

Şimdi size vereceğimiz ipuçlarını bir bir not edin. Hazırlanın, kızlar aradığınız cevapların hepsi burada!

37357 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar

Naturel


Bazı erkekler cildin hiç birşeyle örtülmemiş doğal halini severler. Bu onlara daha duru ve daha masum gelir. Naturelliği tercih eden kadınlar sanki biraz daha şanslı!

34493 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar


Buğulu gözler


Kadınların seksi bakışlarına ve bu sayede kazandıkları cazibeye karşı koyamayan erkekler de var. Bu seksi ve gizemli göz makyajını denemeli!

37359 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar

Işıltı gözler, ışıltılı dudaklar


Kimisi de kadınlarda parıltıların onları daha cezp edici yaptığını düşünüyor. Bu da açık tonlarda malzemeler ve parıltılarla mümkün.

Dudaklarınıza bir parlatıcı ve gözlerinize ışıltılı far uygulamanız istediğiniz efekti yaratır. Evet, şimdi harika görünüyorsunuz. O da öyle düşünüyor.
37360 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar


Asi-şık gözler


Gözlerini ön plana çıkarmayı seven kadınlar bu önerimizi çok sevecek. Erkekler tende naturellikten yana her zaman. Fakat onlar için de son derece önemli olan noktalar: Gözler. Kimilerine göre cezp edici gelense asi göz makyajı.

37361 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar


Minimal makyaj


Bir kadını abartılı makyajla görmeye erkekler dayanamaz. Adeta cildini bir kıyafet giymiş gibi kapatan kadınlardan bahsediyoruz.

Fazla fondöten kullanımını erkekler sevmez. Cildinizin tonu size en iyi gidendir zaten, onunla oynamaya gerek yok.

27523 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar


Birazcık allık


Yanaklarınıza azıcık renk vermeniz size önerimiz. Pembe yanaklar kadınları seksi gösteren etkenlerden. Fakat bizim bahsettiğimiz ton biraz farklı, hani soğuk günlerde yüzünüz kızarır ya o türden.

37363 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar


Kırmızı ruj


Randevularınızda, tutkulu ve cazibeli kırmızıyı dudaklarınızda kullanmanız ona ve gecenin eğlenceli geçeceğine bir işaret. Bu da erkeklerin bayıldığı bir diğer nokta.

37364 - Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Makyajlar


Pastel rujlar


Ne zamanki bir kadın makyajının arkasına saklanmıyorsa, o zaman cazibelidir. Kadınların cildinin ışıldamasına ve bu ışıltıyı dudaklarına doğal tonlardaki renkleri kullanarak bütünleştirmesine bayılan erkekler de çoğunlukta.