2013 ilkbahar yaz sezonu hazırlıkları başlıyor. Vitrinlerde ince ve tiril tiril kıyafetler yerlerini aldı. Peki ya aksesuarlar? Onlarda canlı renkleri ve hafif dokularıyla seçilmeyi bekliyor.

Gelelim aksesuar kullanmayan kadınlara bir diğer deyişle renkleri tırnaklarında yansıtanlara! 2013 yaz oje trend renkleri hangileri olacak? Desenler, çatlayan ojeler bu yaz kullanılacak mı? Renkli parlak ve heyecan verici hangi renkler bizimle olacak?

Neon renkleri sevenler bu yaz sizin yazınız olacak, klasiklikten ve özgür maviden yana olanlar sahillerde sizin tırnaklarınız konuşulacak. Chanel'in, Dior'un ve Loreal'in 2013 yaz oje renklerinden hangileri öne çıkıyor?

39690 - 2013 Yaz Oje Renkleri
Toz pembe
Avon'un ten rengine yakın uçuk ve ışıltılı pembesi bu sezon kadınların gözdesi olacak. Şık ve naturel bir görünüm sağlayan bu ojeleri tek kat sürmeniz yeterli.

39691 - 2013 Yaz Oje Renkleri
Metalik akua
Hiç deniz kızı gördünüz mü? Biz de görmedik. Fakat bu renk sizi biraz sihirle öyle bir diyara götürecek. Kısa ve kt tırnaklarla birleştiğinde harika gölgeler yaratan bu trend renk her eve lazım!

39693 - 2013 Yaz Oje Renkleri
Florasan renkler
L'oréal'in renk paletinden bronz tenlere gidecek florasan bir renk de var. Geçtiğimiz yaz sarı ve turuncunun florasanlı halin yaşadık şimdi sıra yeşilin o canlı tonlarında! Kışın etkisinden kurtulmak için biraz cesaret!

39694 - 2013 Yaz Oje Renkleri
Amber çiçeği
Baharın gelişi pembe ve çiçekler. Pembenin sedefli hali ilkbahar ve yaz sezonu bronz tenlerde harika duran bir diğer renk. Tırnaklarını, üstünüz başınız pespembe olacak! Chanel'in amber çiçeği rengi İphone kılıfları olarak karşımıza çıkmaya başladı bile.

39695 - 2013 Yaz Oje Renkleri
Nar çiçeği rengi
Yazın vazgeçilmez rengi nar çiçeği her kadının gözdesi. Tutkulu bordoyu nar çiçeği enerjisine dönüştüren bu renk yaza çok uygun. Hatta çoğu tasarımcıya göre nar çiçeğinin lakabı dans eden.

39696 - 2013 Yaz Oje Renkleri
Elektrik mavi
Mavinin bu tonu gümüşün likit haline benziyor. Etkileyici fakat keskin değil. Sahillerde masmavi denize uygun ojeler de kullanacağız. Mavinin en çok hangi tonunu seviyorsunuz bilmiyoruz fakat en spor rengi bu yaz bizimle olacak efendim.