Sizin de Çocuğunuz İflah Olmaz Bir Masal Düşkünüyse, Bu Oyuncak Tam Ona Göre.
masalsevencocuklara28omx9 - Masal Seven ÇocuklaraSizin de çocuğunuz iflah olmaz bir masal düşkünüyse, bu oyuncak tam ona göre.
Günümüzde çocukların oyun alanlarının daraldığı bir gerçek. Haliyle arkadaş sayılarında da bir azalma söz konusu. Ebeveynler olarak bu boşluğu doldurma arayışı içerisinde olduğumuzu da biliyorum. İşte size bir alternatif; Teddy Ruxpin.

Teddy Ruxpin, 2006 yılında yaratıcı oyuncak dalında ödül almış bir ayıcık. Teddy Ruxpin, şarkı söyleyebiliyor ve masal anlatabiliyor. Bunları yaparken ağzı ve gözleri de hareket ediyor. Eklenebilir kartlarla anlatmasını istediğiniz masalları değiştirmeniz de mümkün. Oyuncak siparişinizde yanında gönderilen kitaplarla da masalları takip edebiliyorsunuz.

Teddy Ruxpin, Amerikan yapımı bir oyuncak olduğu için anlattığı masallar İngilizce. Yine de bu durumu bir avantaja çevirerek, Teddy Ruxpin sayesinde çocuğunuzun eğlenirken, aynı zamanda İngilizceye kulak aşinalığı kazanmasını sağlayabilirsiniz. Sizin de çocuğunuz iflah olmaz bir masal düşkünüyse, bu oyuncak tam ona göre