Jinsei Mucizesi
Ünlü prof ve doktorlar tarafından Jinsei tavsiye edilen ve bir çok dizi oyuncunun boynunda bu ürünü görmek mümkündür. Kurtlar vadisi Yahşi cazibe Kavak yelleri Papatyam bu dizilerden sadece bazıları. Aynı zamanda Fatih Terim Ajda Pekkan Arda Turan gibi ünlü isimlerin boynunda görünenlerin arasında yer alıyor.


Jinsei İngiltere Kay Pidgeon’da yapılan bilimsel araştırmalarda insan vücudu üzerinde olumlu etkileri onaylanmış ve belgelenmiş bir üründür.


Ayrıca Türk Atom Enerjisi kurumu tarafından güvenilirlik belgesi verilmiştir.


Ürünün asıl amacı dışardan gelen elektromanyetik dalgalara karşı koruma altında alması. Günlük hayatımızda bir taraftan gelişmiş teknoloji’den yararlanırken diğer taraftan radyo frekans dalgaları yayan cep telefonu radyo ve telefon vericileri baz isyasyonları bilgisayarlar kablosuz internet antenleri uydu antenleri mikro dalga fırın saç kurutma makinası vBulletin. cihazlar’ın yaydığı radyasyon ve gözle görülmeyen elktromanyetik dalgalara maruz kalırız. Bu frekans dalgaları vücudun enerjisini ve direncini düşürerek hücrelerin hastalıklara karşı mücadele etmesine de engel olabilir. Elektro manyetik kirlilik olarak adlandırılan bu frekanslar insan vücudunu güçsüz ve enerjisiz bırakabilir. Bu da hastalıklarla mücadelede vücudumuzu savunmasız kılar. Tam da bu nokta da Jinsei Power devreye girer sözü edilen tehlikeli dalgaların bize ulaşıp zarar vermesini engeller.


Jinsei’nin hedef aldığı başlıca rahatsızlıklar; Migren Panik atak Yorgunluk Stres Uykusuzluk Kemik ve eklem ağrıları Bel-boyun-omuz ağrıları Ürtiker Uyku Apnesi Konsantre bozukluğu gibi bir çok rahatsızlığa iyi geldiği kanıtlanmış.


Lakin çoğu kullanıcının yaptığı gibi sadece koruma amaçla da kullanılabilinir. Geçen sene Jinsei ile tanışanlar kış aylarında hiç hastalanmadıklarını veya hastalıklarını kolay atlattıklarını bigilendirdiler.


DR. Ender Saraç: Ben şahsen kullanıyorum herkeze tavsiye ediyorum çünki en azından sağlığımız için ne yapabilirsek kardır dedi.
DR. Mehmet Öz: Başımıza dolu bir silah dayayamayız ama her gün buna benzer bir şeyi saatlerce kafamıza dayıyor olabiliriz diye yorum yaptı.


Jinsei Power yetkilileri sahte ürün uyarısında bulunarak Ürünü Türkiye’ye getirdikten sonra bir çok taklitler hem kolye olarak hemde bileklik olarak piyasaya çıkmıştır.


Lakin taklitcilerin hiç birinin bilimsel dayanakları olmadığı gibi alıcıların da hiç bir sağlıklı yararları olmadığı bir gerçektir.


Piyasada 50-60TL bu tür ürünleri almanızın mümkünatı yoktur şeklinde belirtti ve mutlaka gerçek bayi kanalıyla satın alınması uyarısında bulundu.