Verizon Kablosuz'u bugün, Samsung U550'inin kullanılabilirliğini bildirdi , ve karşıdan yüklemesine kapasite ile bir modern clamshell müziğe dinler , açık-gidişirken resimler ve videoları kullanıma alırsınız ve alırsınız.


Samsung U550.
Samsung U550.


Daha fazla Fotoğraf'lar.
Samsung U550 Fotoğraf 1 Samsung U550 Fotoğraf 2 Samsung U550 Fotoğraf 3 Samsung U550 Fotoğraf 4'ü.

Samsung U550 Gözlük görüntü Gözlüğ'ü.
Gece ile bir 1.3-megapixel kamerası U550 özellikleri vurdu vCard için nesne darbesi ve, kesin çevirmeli ağ iletişim profilleri, seri bağlantı noktası, handsfree, kulaklıklar için Bluetooth kablosuz kapasitesi ve, bir kamera kayıt cihazı, sayısal optik kaydırması, Müşteriler aynı zamanda, , VCAST Müziğ'i ve ; daha fazla ve, 3D şampiyonası, sporlar ve eğlence video klipsleri, haber için Verizon kablosuzun çoklu ortam servisi, VCAST Video'suna erişebilir üst dişı- hava'sı downloaded ve satın alınabildiği hangi öneriler erişimi milyon uzun şarkı 2.7'nin bir kütüphanesine. Samsung U550'inin ilave özellikleri içerir:

-. Daha fazla ve, konum tabanlı servisleri, duvar kağıdıları, ringtones, Şimdi-yetenekli - karşıdan yükleme şampiyonası O alın.
-. Bir Hedefe'ye görsel ve akustik yönler VZ Gezgin'i - , bir alanda başka yerler ve işler bulursun , başkaları ile pay konumları hatta ve, - son zamanlarda aramalar ve yer işaret sık kullanılanları, bir konumun bir eşlemini alırsınız. Daha fazlası ve, - hava, sporlar, haberde en sona geliştirilmiş kablosuz erişimi, özelleştirebilir Cep Telefon Web 2.0'i -. Yahoo, MSN, HEDEF'I kullanan anlık ileti!
-. MicroSD bellek kart Yuva'sı ile genişletilebilir bellek.
-. Boyutlar: 3.77 x 0.64'ü. Standart takım ile 3.35 onsları. "x 1.93" ".".
-. Gelişmiş Konuşma Tanıma'sı.
-. Takvim ile kişisel ajanda ,Hesap Makinesi'si ,Not Defter'i ,çalar saat ,dünya zamanı , ve Saat'i durdurur.
-. Iki dilli kullanıcı arabirimi: İngiliz ve İspanyol.
-. TTY-TTD-yetenekli.
-. Döneklik edene Sorgu Yardım Uyumluluğ'u: M4-t4.

Samsung U550'i, bir yeni iki müşteri antlaşması ile bir $50 posta-içeri ıskontosu duktan sonra $69.99 için bugün kullanılabilirdir.