casss1235753098 - Telefonlar İçin Ücretsiz Casus Programı

Akıllı telefonların aklını kötüye yoran uygulamaların sayısı artıyor. Geliştirilen bu son uygulama ile arkadaşınızın telefonundaki arama ve SMS bilgilerine erişebilirsiniz

Bir politikacının kapatmayı unuttuğu telefonu sayesinde dinleyen gazetelere birisine ettiği hakaretler nedeniyle malzeme olmasının ardından başlayan cep telefonundan dinleniyorum paranoyası sürüyor. Evet belki politikacılar bir şaşkınlıkla kendi hatalarını başkalarına yontarak, olayı abarttılar ama sonunda herkes cep telefonlarının kendi hatası olsun-olmasın dinlenebileceği ve güvenilmez olabileceği gerçeğini öğrendi.
casss1235753098 - Telefonlar İçin Ücretsiz Casus Programı
Windows Mobile arka planında çalışıyor
Tanıtacağımız uygulama ise Windows Mobile işletim sistemine sahip telefonları casus köle haline getiriyor. Brian Hamma'nın geliştirdiğiWindows Mobile Monitor uygulaması ile gönderilen ve alınan tüm SMSmesajları, aranan kişi numarası, adı, konuşma süresi gibi detayların yanı sıra silinmiş çağrı veya SMS mesajları bile kayıt altına alınıyor.
Uygulama sessizce arka planda çalışıyor ancak programla verilen birmasaüstü uygulama ile kayıtların cihazdan alınması gerekiyor. Bu bilgiler gelecek sürümlerde uzaktan yüklenebilir ama şimdilik masaüstüne ihtiyacınız var.
Elbette bu sadece size ait olan ve faturasını ödediğiniz bir telefona yüklenebilir. Aksi durumlar yasaya aykırı durum teşkil edebilir. Bu bilgiler ışığında programı buradan indirebilirsiniz.