Cep telefonunuzdan çalan parçayı dokunarak kontrol etmek ister misiniz?

sonyericsson w380 thumb400 - Duygularınıza Göre Müzik Dinleyin!
Sony Ericsson, eğlenceyi gün boyu yaşayanlar için geliştirdiği yeni telefon modeli W380i Walkman ile mobil müzik dinleme deneyimini görsel keyif ile buluşturuyor. W380i Walkman dokunarak kolayca ayarlanan müzik kontrolleri ve dış yüzde çalan parça bilgileriyle fonksiyonel olduğu kadar tasarımındaki zarif ve çekici hatlarıyla da dikkat çekiyor.

Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamerası da bulunan model içindeki eğlence dürtüsünü açığa çıkarmak isteyenlere görsel ve işitsel fonksiyonlarıyla eşlik ediyor.

Hareketle kontrol

"Gesture control" özelliği bulunan modelde, istemediğiniz anlarda gelen bir çağrıyı kesmek veya çalar saati sessize almak için elinizi telefonun üzerinde hareket ettirmek yeterli oluyor. W380i ona dokunmanıza gerek kalmadan hissedebildiği el hareketi sayesinde kendisini hemen sessiz moda alıyor.

Telefonun ötesinde

W380i yalnızca bir cep telefonu değil, aynı zamanda sevdiğiniz parçaları gittiğiniz her yere, taşıyabileceğiniz bir müzik cihazı niteliği taşıyor. Tek bir tıklama ile Walkman müzik çaları başlatmak, herhangi başka bir dijital müzik çalardaki gibi parçaları çalmak, geri ve ileri sarmak, ekolayzır tercihlerinizi belirtmek, parça sırasını karıştırmak ve çalma listesi oluşturmak mümkün. Walkman çalar, MP3 ve AAC de dahil olmak üzere çok sayıda dosya formatını destekliyor.

Kaliteli bir müzik dinleme deneyimi sunmak amacıyla geliştirilen bir sistem sunan model aynı zamanda, bir müzik CD'sinden telefonunuza doğrudan parça aktarma imkanı da tanıyor. İstediğiniz parçayı yalnızca sürükleyip bırakarak yüklemenize izin veren Disc2Phone CD kopyalama yazılımı, telefonunuzu gereksiz şeylerle değil, yalnızca sevdiğiniz parçalarla doldurmanızı sağlıyor.

Müzik eksperi
Sony Ericsson W380i, hoşunuza giden bir şarkı duyup da ne olduğunu hatırlayamadığınız veya bilmediğiniz durumlarda da sizi yalnız bırakmıyor. Üstelik her nerede olursanız olun, kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz şarkının birkaç saniyesini telefonunuza kaydetmeniz yeterli. Ardından, müziği TrackID özelliği sayesinde Gracenote Mobile MusicID veritabanına göndererek şarkının, söyleyen sanatçı ve albümün adına saniyeler içinde ulaşıyorsunuz.

Sony Ericsson W380i Walkman, 459 YTL. olarak tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor.