sgh f400 3 thumb400 - Tek Tuşla Yüksek Müzik Kalitesi: F400
Estetik ve tasarımın mükemmel uyumunun birleştiği yeni F400 ile Samsung, müzik segmentindeki güçlü konumunu sağlamlaştırmaya devam ediyor. Her an, her yerde en sgh f400 2 thumb - Tek Tuşla Yüksek Müzik Kalitesi: F400yüksek müzik kalitesini sunan F400, Dual Slider tasarımıyla ön plana çıkıyor. Samsung, Bang&Olufsen’in ICEpower® amfi teknolojisini kullanan F400 modeliyle, cep telefonundan yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Smart Bass ve Smart Limiter özellikleri sayesinde zengin, güçlü ve derin bir müzik performansına sahip F400 ile kullanıcılar müziğin tadını doyasıya çıkarabilecekler.

Ayrıca, Digital Natural Sound (DNSe™) 2.0 teknolojisi ile farklı müzik türleri için ideal ses deneyimini yaşatan F400, seslerin mümkün olduğunca doğal aktarılmasına olanak veriyor.

Çift yönlü, kayan kapağı yukarı doğru açıldığında metalik tuş takımının kullanımına olanak verirken, aşağı açıldığında ise stereo hoparlörleri aktif olan F400 bir müzik çalara dönüşüyor.

sgh f400 1 thumb - Tek Tuşla Yüksek Müzik Kalitesi: F400Bilinmeyen şarkıların isimlerini ve kime ait olduklarını, radyo dinlerken, ya da telefonu müzik kaynağına yaklaştırınca kolaylıkla bulabilen müzik tanıma (Shazam) uygulamasıörden bağımsız çalışan uygulamanın kullanılması için gereken tek şey wap bağlantısı.

F400 ayrıca, 3.5 mm’lik soketi sayesinde standart kulaklıklarla da uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Güçlü müzik özelliklerinin yanı sıra; otomatik odaklamalı, 3 megapiksel kamera, FM radyo, Bluetooth, 8GB’a kadar arttırılabilen hafıza kapasitesi ile F400, siyah ve kırmızı olmak üzere iki renk alternatifi ile Haziran ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu.