mc75   high reso thumb400 - Motorola'dan İş Dünyasına Özel Telefon {MC75}
Motorola’nın, hem yerel hem de global ölçekte hizmet veren şirketlerin ve çalışanlarının ihtiyaçlarına yanıt veren “Kurumsal Dijital Yardımcı” portföyüne bir yenisi daha eklendi: MC75.

Motorola, şirket çalışanlarının hayatını kolaylaştıracak bu yeni ürün, çalışanların verimliliğinin arttırılmasına yardımcı olmayı işletme maliyetlerini ve hatalarını azaltmayı; ses, veri, GPS ile yön bulma ve kamera bazlı belge görüntüsü yakalama hizmetlerini aynı anda sağlayarak müşterilerin memnuniyetini arttırmayı vaad ediyor.

Motorola Türkiye Kurumsal Mobilite Bölümü, Teknoloji Müdürü Tibet Oğurtanı MC75’i şu sözlerle anlatıyor:

“Motorola’nın en çok satan, şirketlerin saha çalışanlarına mobil iletişim çözümleri sağlayan Kurumsal Dijital Yardımcısı MC70’in kazandığı büyük başarıyı MC75 ile sürdürüyoruz.

Günümüz çalışanlarının dünyanın dört bir yanında gereksinim duyduğu ve sürekli bir değişim içinde olan mobil ihtiyaçlarını önceden sezerek bunlara GPS ve 3. Nesil gibi yeni teknolojik özellikler ekledik. Bu da yenilikçi yaklaşımımızın bir kanıtıdır.

Optimum boyutları ve sağlamlığıyla da kendisinden bekleneni fazlasıyla yerine getiren MC75, bir kez daha, Motorola’nın kurumsal müşterilerine rekabette üstünlük kazandıracak çözümleri ve gelişmiş teknolojileri sunuyor.”