Günümüzde dijital devrimin can alıcı noktasını inovasyon ve gelişim oluşturuyor. Mobil fotoğrafçılık emin adımlarla fotoğrafçılık piyasasının içlerine doğru ilerliyor ve Samsung G810 cep telefonu da bunun iyi bir örneği. Sadece entegre dijital kamerası ortalama kameralı telefonlarınkinden daha gelişmiş olmakla kalmıyor Samsung G810'un çok fonksiyonluluğu da tamamen şaşırtıcı bir karakter sergiliyor.

samsung g810 review - Samsung G810 cep telefonu incelemesi

Samsung G810

Ürünün perakende satış paketinde batarya şarj cihazı, USB kablosu ve dosyaların idaresinde kullanacağınız PC Studio yazılımı gibi çeşitli aksesuarlar bulunuyor. Ürünün paket içeriğinde bunlara ek olarak bir kulaklık, TV kablosu, 2GB kapasiteli bir microSD bellek kartı ve bizleri şaşırtan Route 66 navigasyon yazılımı da yer alıyor. Rota navigasyon hizmeti de verdiğinden dolayı Samsung G810 eşliğinde telefonu araca monte etmeye yarayan aksesuar da gelmekte. Telefonun iki dilde düzenlenmiş hızlı başlangıç kılavuzunun yanı sıra Route 66 navigasyon yazılımının da bir kullanım kılavuzu bulunuyor.

samsung g810 test - Samsung G810 cep telefonu incelemesi

amsung G810 incelemesi

Gümüş renkli Samsung G810, 103 x 52.9 x 17.9 mm boyutlarıyla dikkate değer derecede büyük bir kayar kapaklı cep telefonu. Bu özelliği Samsung G810 cep telefonuna iş dünyasına yönelik bir cihaz havası veriyor. Ben şahsen, pantolonumun cebinde beni rahatsız etmemesini istediğimden dolayı kompakt modelleri tercih ediyorum. Ancak öte yandan profesyonel tasarımlar da ilgimi çekiyor. Cihazın ön kısmı bir cep telefonu görünümü sergilerken, kameranın lensini örten kapak açıldığında arka yüz kompakt bir dijital fotoğraf makinesini andırıyor. Telefonun bir kenarında dijital kameranın deklanşörü, açma/kapama tuşu ve ses ayar düğmesi gibi çeşitli kullanışlı butonlar yer alıyor.