Nokia Telefonların Yeni Yol Arkadaşı: Sennheiser MM 50 Nokia.

Sennheiser Communications tarafından iPhone için özel olarak geliştirilen MM 50 kulaklığı, artık Nokia kullanıcılarını da gerçek müzik keyfiyle buluşturuyor. Nokia’cılar için özel olarak yeniden tasarlanan ve Nokia markalı telefonlarla tam uyumlu olan Sennheiser MM 50, kulaklığın iPhone modeliyle aynı özellikleri taşıyor.
kulaklik - Nokia'ların yeni yol arkadaşı Sennheiser MM 50 Nokia.
Sennheiser MM 50 Nokia, kolay kullanım özellikleriyle birlikte mükemmel ses kalitesi sunuyor. Kulaklığın kusursuz tasarımıyla desteklenen üstün ses kalitesi, cep telefonundan müzik dinlemeyi, video izlemeyi ve oyun oynamayı hiç olmadığı kadar eğlenceli bir hale getiriyor. Ülkemizde Bircom tarafından sunulan Sennheiser MM 50 Nokia, hem telefon görüşmelerindeki hem de multimedya uygulamalarındaki performansıyla Nokia kullanıcılarına benzersiz bir ses deneyimi yaşatıyor.
Sennheiser MM 50 Nokia’nın entegre mikrofonu, sesi karşıya pürüzsüz bir şekilde iletirken, kablo üzerinde yer alan “Başlat/Bitir” tuşu, telefon görüşmesi ile müzik arasında geçiş yapmayı kolaylaştırıyor. Bas seslerdeki mükemmel performansını Sennheiser Communications’ın efsanevi ses kalitesinden alan Sennheiser MM 50 Nokia, kulağa tam oturmasını sağlayan 3 farklı boy kulak yastıklarıyla birlikte geliyor. Kullanıcılar bu sayede dış ortam seslerinden etkilenmeden müziğin tadını çıkarabiliyorlar.
3,5 mm’lik jak yapısına sahip MM 50 Nokia, ülkemizde Bircom güvencesi ve 2 yıllık garantiyle sunuluyor.