rtık hiçbir iPhone sizi yarı yolda bırakmayacak. XPAL, Cebit Hannover’de görücüye çıkardığı AP1200 adlı ürün sayesinde, konuşma süresini 4 saat’e kadar uzatabiliyor Birçoğumuzun başına gelmiştir. Cep telefonu ile konuşurken bir bakmışsınız ki piliniz bitmiş. İşin daha da kötüsü cep telefonunun pilini şarj edebileceğiniz uygun bir yer de yok. Hatta daha da kötüsü siz bir iPhone sahibisiniz. Bunlar bir korku filminden sahneler değil. Tam tersi hayatın tam bir gerçeği. Peki böyle bir durumda ne yapılmalı. Hele özellikle iPhone söz konusu ise. Ne de olsa iPhone’a ikinci bir pil takmak imkansız.

Fuar’da gördüğümüz XPAL Power adlı bir mark işte buna bir çözüm üretmiş. XPAL Power, AP1200 iPhone’u şarj etmekle kalmıyor aynı zamanda onu mümkün olduğu en iyi derecede çizik ve darbelerden de koruyor.
olarak adlandırılan bir ürün sayesinde
power11236187802 - İphone’a Doping
XPAL, 117 x 67 x 21 mm boyutunda ve 68 gr ağırlığında.


AP1200 esasında harici bir pil ünitesi. Bu ürün iPhone’a bir koruma kabı gibi takılıyor. Ürün, iPhone’a takılır takılmaz şarj işlemini başlatabiliyor. Bu sayede ekstradan 255 saat’e kadar Stand-By veya 4 saat’e kadar bir konuşma süresine sahip olunabiliyor. Ürünün bir özelliği, yanda bulunan tutma yerinin kaymasını engellemesi.

XPAL Power, 1200 mA’lik bir güç kapasitesine sahip olan Lithium Polymer pil kullanıyor. Söylenenlere göre bu ürünü en az 500 kere şarj etmek mümkün. Şarj işlemi birlikte verilen USB kabloLED takımı gösteriyor.
el’e iyi oturması ve bu sayede de ürünün yardımıyla yapılıyor. Şarjın bittiğini ise, üzerinde bulunan dörtlü