Samsung Mobil ve Paramount Dijital şirketleri işbirliği yaparak Alltel Wireless firmasından Samsung Delve ürünü ile film yüklü hafıza kartları sunmaya hazırlanıyor.samsung delve - Samsung Delve ile bedava film kartlarıSamsung Mobile ve Paramount Dijital
2 Gigabyte’lık MicroSD kartları Mission Impossible Trilogy film serisi yüklü olarak geliyor. Bugün, Amerika’nın önde gelen mobil telefon dağıtımcılarından Samsung Mobil ve Paramount Dijital Alltel Wireless firmasından satın alınan Samsung Delve ile birlikte 2GB MicroSD karta yüklenmiş Mission Impossible Trilogy vereceğini duyurdu. Samsung Mobil ve Paramount Dijital firmalarının ilk beraberliğinde tam-uzunluktaki filmleri fiyat farkı olmaksızın eklemesi mobil ürünlerine destekleyici bir değer vermişti.

paramount movies - Samsung Delve ile bedava film kartları

Mission Impossible üçlemesi
“Mission Impossible Trilogy gibi bir aksiyon serisini Samsung Delve’yi alan herkese sunmak gerçekten heyecan verici” diyen Samsung Genel Pazarlama Sorumlusu Bill Ogle sözlerine şöyle devam etti: “Delve’nin muhteşem özellikleri ile bu inanılmaz içeriği birleştirdiğiniz zaman nerede olursanız olun eğlencenin tadına kolaylıkla varacaksınız."