apple iphone language software - Apple iPhone dil öğrenme programı

Transparent Language firması bugün Byki Irish adlı yeni dil öğrenme uygulamasını kullanıcılara sundu. iPhone için Byki Irish uygulamasını byki.com/iphone adresinden indirilebiliyor. Ayrıca uygulamaya St. Patrick Günü’nde (17 Mart) ücretsiz olarak ulaşılabildi. St. Patrick Günü’nden sonra uygulama ilk 30 gün için özel fiyatı ile 7.99 USD daha sonra ise 9.99 USD olarak fiyatlandırılacak.

Apple iPhone yabancı dil
Byki Irish, St.Patrick Günü’ne özel terimleri, 1000 kelime ve ifadeden daha fazla kapasitesiyle geliyor. Ayrıca bütün kelimelerin öğretilmesi Byki’nin 3 adımlıkkolay öğrenme işlemi ile gerçekleşiyor. Her bir kelime ve ifade yerli konuşmacı sesi içermekte ve Byki Irish uygulaması kullanıcıların sesi yavaşlatabilme ve dolayısıyla daha mükemmel telaffuz duyabilmelerini sağlayan SlowSound fonksiyonuna sahip.

iphone language software - Apple iPhone dil öğrenme programı

Dil öğrenme programı
“St. Patrick Günü’nde herkes İrlandalı” diye Transparent Language şirketinin CEO’su Michael Quinlan sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi herkes hiçbir ücret ödemeden İrlandaca öğrenerek arkadaşlarını etkileyebilir.”

iPhone - Byki ile yabancı dil
iPhone için üretilen Byki programını İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince, Japonca, Rusça ve Portekizce olmak üzere 8 farklı dil olarak da iPhone App Store’da bulmak mümkün. Byki Spanish ve Byki French uygulamaları şu anda İngiltere’de en çok satan iPhone dil eğitim programları olarak yerlerini alıyor ve bütün Byki dil uygulamaları Amerika’daki dil eğitimi programları arasında en popüler olarak liderliğine devam ediyor.

iphone language application - Apple iPhone dil öğrenme programı

Byki Sistemi
Açılımı “Before You Know It” yani “Öğrenmeden Önce” olan Byki aralıklı tekrar özelliğine sahip hızlı bir öğrenme sistemi. Uzmanlara göre ikinci dil öğrenimi için en önemli faktör güçlü bir kelime alt yapısı oluşturmak ve bu kelimeleri hafızada tutabilmeyi sağlamak. Byki programları ise bu hedef doğrultusunda giden en iyi yol. Byki, kullanıcılara yeni bir dilde kelimeleri ve ifadeleri nasıl ezberleyeceklerini, anlamlarını ve telaffuzlarını olabilecek en kısa yol ile 3 kolay adımda öğretiyor. Şu anda 70’den fazla dil desteği ile kullanıcılara sunulan Byki programı, dünya çapında 3 milyondan fazla insan tarafından kullanılıyor.