Turkcell, EA Mobile ile işbirliğine giderek Anytime Pool oyununu sunmaya başladı. Oyun, gerçek zamanlı bilardo oynama fırsatı veriyor.
Anytime Pool ile Turkcell’liler istedikleri zaman cep telefonları ya da bilgisayar üzerinden bilardo oynayabilecek; hatta oyunu yarıda bırakmak zorunda kaldıklarında, aynı oyuna istedikleri zaman kaldıkları yerden ister cep telefonlarından ister bilgisayarlarından devam edebilecekler. Anytime Pool ayrıca kullanıcıların elde ettikleri başarı ve puanları diğer oyuncularla karşılaştırabildiği, kendi içlerinde gruplaşıp mesajlaşabildikleri bir platforma da sahip.

bilardo1239530828 - Turkcell Bilardo
Bilardoseverler artık cep telefonlarından da bilardo oynayabilecek.
Turkcell’in EA Mobile işbirliği ile Türkiye'ye getirdiği oyunu oynamak için öncelikle Turkcell hatlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip OAPOOL yazıp 7777 numarasına mesaj atmak ve gelen mesajdaki linkten oyunu cep telefonunuza yüklemek ve bilgisayarınızdan Facebook hesabınıza Anytime Pool oyununu eklemeniz gerekiyor. Amerikan 8 Top, İngiliz 8 top veya 9 Top seçenekleriyle bilardo maçı yapmaya imkan veren Anytime Pool oyununu mutlaka online oynamak da gerekmiyor. Tek telefon üzerinden sırayla oynanabilen oyun; üç boyutlu grafikler, farklı çevre düzenlemeli 5 özel salon, atış tekrarı ve 20 farklı oyuncuyla, bilardoseverlere kendini geliştirme imkanı da sunuyor