HTC amiral gemisi niteliğindeki yeni modeli HTC Touch Diamond2 smartphone cep telefonunu duyurdu. Yenilikçi sade yapı ve benzersiz tasarım çizgileri ile sezgisel kullanıcı arayüzünü bir arada sunan yeni HTC akıllı cep telefonu modeli iletişimle mobil internet deneyimini kişiselleştiren fonksiyon, biçim ve en son teknoloji dengesini sağlıyor. HTC CEO'su ve Başkanı Peter Chou'nun görüşleri şöyle: "HTC Touch Diamond 2 akıllı cep telefonu çevremizdeki insanlarla sesli, yazılı veya e-posta biçimindeki iletişim yöntemimizi basitleştiren bir mobil iletişim deneyimi sunuyor. HTC olarak en son ve güncel özel yapıları, insanların yaşamını, iş dünyasını ve iletişim yöntemlerini geliştiren geniş bir cep telefonu ürün yelpazesinde sunuyoruz."

htc touch diamond2 - HTC Diamond II

HTC Touch Diamond2


HTC Touch Diamond2 akıllı cep telefonunda HTC'nin en son TouchFLO 3D arayüzü kullanılmış. TouchFLO 3D arayüzü, tüm Windows uygulamalarında ve menülerde daha tutarlı bir yapı sağlamak için kişiselleştirilmiş bir Windows Mobile 6.1 işletim sistemine daha derinlemesine entegre edilmiş. Navigasyon işlemlerini daha kolay ve daha sezgisel hale getirmeye odaklanmış olan TouchFLO 3D üst seviye kullanıcı arayüzüne kişilere hızlı erişim, mesajlaşma, e-posta, fotoğraflar, müzik ve hava durumu gibi konularda önemli bilgiler getiriyor. Bu geliştirilmiş Windows Mobile sistem entegrasyonunun bir parçası olarak dokunmaya odaklı bölgeler genişletilerek telefon sahiplerinin parmaklarıyla daha rahat bir kullanım elde etmeleri sağlanmış.

htc diamond 2 - HTC Diamond II

HTC Diamond 2

5 megapiksel çözünürlüklü HTC kameralı telefon
HTC'nin TouchFLO 3D deneyimini kullanıcı odaklı iletişim yaklaşımı ile birleştiren ve HTC'nin yeni Push Internet teknolojisini kullanan HTC Touch Diamond 2 akıllı cep telefonu özellikle tek elle kullanım konusunda gelişkin bir dokunmatik kullanım deneyimi sağlıyor. Yüzde daha uzun batarya ömrü, 5 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera, genişletilebilir hafıza, yerçekimi sensörü ve ortam ışığı sensörü ile Touch Diamond2 smartphone boyut, görünüm ve fonksiyonellikten ödün vermeden smartphone telefonların olanaklarından yararlanmak isteyen geniş bir kullanıcı kitlesine bu son derece özel fonksiyonları sunuyor.

touch diamond2 - HTC Diamond II

Touch Diamond2

Dokunmatik özellikli yeni HTC Smartphone
HTC firması HTC Touch Diamond 2 smartphone cep telefonu ile sesli, yazılı veya e-posta yönteminden bağımsız olarak kişisel görüşme geçmişini gösteren tek kişi irtibatı açısıyla yeni kullanıcıları daha çok merkeze alan bir yaklaşım sergiliyor. Bu geçmiş, bir telefon görüşmesi esnasında telefon rehberi veya gelen arama ekranından görülebiliyor ve en son iletişimler her zaman el altında bulunabiliyor.

htc touch cep - HTC Diamond II

HTC Touch cep

Yeni HTC Smartphone ve Push Internet teknolojisi
Mobil interneti daha kolay ve daha keyifli hale getirme vaadini sürdüren HTC Touch Diamond2 akıllı cep telefonu HTC'nin Push Internet teknolojisine sahip. HTC Push Internet teknolojisi web sayfalarının cep telefonlarında yavaş inmesi ve görüntülenmesi durumunu iyileştiriyor. Kullanıcılar sevdikleri web sitelerini önceden seçerek daha sonra gerek duyduklarında bu sayfalara anında ulaşabiliyorlar.

touch diamond 2 - HTC Diamond II

Touch Diamond 2

HTC Touch akıllı cep telefonu İş dünyasının profesyonellerine yönelik olarak tasarlanan HTC Touch Diamond2 akıllı cep telefonu kendine özgü benzersiz bir stil ve güç üzerine yapılandırılırken aynı zamanda bir cep telefonunda mevcut ne güçlü üretkenliği sağlıyor. Touch Diamond2 smartphone 3.2 inç büyüklüğünde geniş format VGA ekrana ve sadece 13.7mm gövde inceliğine sahip. Telefonun dokunmaya karşı duyarlı yeni zum çubuğu web sayfalarında, e-postalarda, mesajlarda, fotoğraflarda ve belgelerde daha hızlı yakınlaştırma sağlıyor.

htc touch diamond 2 - HTC Diamond II

HTC Touch Diamond 2

HTC Touch Diamond2 satış fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi
Yeni HTC Touch Diamond2 smartphone akıllı cep telefonu 2009 yılının ikinci çeyreğinin başlarından itibaren başlıca Avrupa ve Asya pazarlarından başlayarak senenin ilerleyen günlerinde de tüm dünyada satışa sunulacak. Cihazın satış fiyatı ile ilgili detaylar ileri tarihlerde netleşecek.

htc touch diamond 2 review - HTC Diamond II