iPhone Model Karşılaştırma
iPhone 3GS

iPhone 4 Özellikleri
Görüntülü Konuşma
iPhone 4 ile videolu görüşme gerçeklik
kazanıyor. Artık arkadaşlarınızla konuşurken aynı anda onları görebileceksiniz. Hazır olun, Wi-Fi üzerinden iPhone 4'ten iPhone 4'e görüntülü görüşme deneyimi sizi bekliyor. 5 Megapikselli Kamera
iPhone 4 mobil fotoğrafçılığa bambaşka bir boyut getiriyor. 5 megapikselli kamera size 5x dijital yakınlaştırma, entegre LED flaş ve düşük ışıkta bile gelişmiş performans sunuyor.


Yüksek Çözünürlüklü Ekran
Yeni iPhone 4 ile bugüne kadarki en keskin, en canlı ve en yüksek çözünürlüklü telefon ekranına sahip olacaksınız. Bir önceki iPhone'a kıyasla dört kat daha fazla piksel sayısıyla görüntüler ve metinler şimdi inanılmayacak derecede net.


Apple A4 İşlemci
A4 işlemci, Apple mühendislerinin tasarladığı, inanılmaz derecede güçlü ve bir o kadar da enerji tasarrufu sağlayan bir mobil işlemci.
Çoklu İşlem
Yeni iPhone'unuzla aynı anda birden çok uygulamayı çalıştırıp birbirleri arasında anında geçiş yapabilirsiniz. Hem de performans veya pil ömründen ödün vermeden.* Klasörler
Artık cebinizde mükemmel bir HD video kamerası taşıyacaksınız. iPhone 4 ile videolarınızı HD kalitesinde kaydedebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.


HD Video Kaydı
Artık cebinizde mükemmel bir HD video kamerası taşıyacaksınız. iPhone 4 ile videolarınızı HD kalitesinde kaydedebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. App Store
App Store'da 200.000'den fazla uygulama sizi bekliyor. Her yeni uygulama ile iPhone 4'ünüz çok daha farklılaşarak sizi şaşırtacak!


* Çoklu işlem tüm uygulamalarda mevcut değildir. Bazı uygulamalar da tüm bölgelerde kullanılamamaktadır. Uygulamaların kullanıldığı yerler ve fiyatları değişikliğe tabidir.

Görüntülü görüşme gibi cihazın lanse edilen bazı özellik ve servisleri ülkeye ya da operatöre bağlı nedenlerden dolayı kullanılamayabilir. TM ve © 2010 Apple Inc. Tüm hakları saklıdır
rep puanlarınızı bekliyorum