vodafone baslik - Vodafone'dan gençlere yönelik yeni telefon kampanyası!Blackberry Curve
Vodafone, RIM ile yaptığı yeni bir anlaşma ile içeriği özellikleri gençlerin ilgisini çekecek bir kampanyası telefon başlattı.

Neredeyse hergün yeni bir akıllı telefonun piyasaya sunulduğu şu günlerde özellikleriyle cezbeden akıllı telefonlar, fiyatları dolayısıyla çoğu telefon kullanıcısının bu telefonlara sahip olamamasına neden oluyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak ve özellikle genç kullanıcıların bu telefonlara sahip olması amacıyla Dünya'nın önde gelen ve ülkemizde de yaptığı bir çok kampanya'ya öncülük eden Vodafone, yeni bir kampanya başlatıyor.
curve orta - Vodafone'dan gençlere yönelik yeni telefon kampanyası!Blackberry Curve
Dünya'nın lider akıllı telefon üreticisi RIM şirketi ile bir anlaşma yapan Vodafone, gençlere yönelik yaptığı bu kampanya ile BlackBerry® Curve™ 8520 akıllı telefonunu 399 TL satış fiyatıyla kullanıcısıyla buluşturuyor. Mayıs ayına kadar sürecek olan bu kampanya ile faturasız Vodafone aboneleri Axess' e özel peşin fiyatına 12 taksite bu telefona sahip olabilecek. Ayrıca Vodafone, sadece telefonu bu fiyata satmakla kalmayıp BBM™ (BlackBerry® Messenger) ile de gençlerin ilgisini çeken ve anlık mesajlaşmayı sağlayan bu uygulamayı Blackberry kullanıcılarına ayda sadece 9,90 TL'ye sunacak.

kaynak:http://www.bilisimlive.com/vodafoned...yasi-1662.html