Dünya GSM birliği tarafından verilen yılın akıllı telefonu adayları belli oldu. Peki bu yıl listede hangi isimler var? Yazımızda açıklıyoruz.
Barcelona’da düzenlenen MWC 2013 her yıl yepyeni akıllı telefonlara, cep telefonlarına ve tablet bilgisayarlara tanık oluyor. Özellikle son birkaç yıldır son derece eğlenceli geçen Dünya Mobil Kongresi, verilen ödüller ile aynı zamanda bir statü göstergesi.

galaxy s3 iphone 4 haber1 - 2013’ün En İyi Akıllı Telefonu Adayları
Yakın süreçte pazara sunulmuş üst düzey akıllı telefonların aday gösterildiği yılın akıllı telefonları listesinde bu yıl da birbirinden iddialı adaylar yer alıyor. Cihazların donanımsal güç, tasarım unsurları ve tüketicilerden gelen tepkiler ölçeğinde değerlendirilerek dahil edildiği listede, sonuç her ne olursa olsun diğer cihazlara yazık olacağı kesin.
Geçtiğimiz yıl Samsung’un Galaxy S2 modeliyle kazandığı “En İyi Akıllı Telefon” ödüllerinde elbette ki bu yıl da Samsung iddialı bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri yılın en iyisi olmak için yarışan adaylar ile baş başa bırakalım:

iphone5 haber2 - 2013’ün En İyi Akıllı Telefonu Adayları
iPhone 5, büyüyen ekranı ve artan donanımsal özellikleri ile dikkat çekmişti.

htc butterfly haber1 - 2013’ün En İyi Akıllı Telefonu Adayları
HTC’nin 5inçlik Full HD ekrana sahip ilk modeli olan Droid DNA, üst düzey özellikleriyle seçilmiş bölgelerde satışa sunuldu.

nokia lumia 920 haber1 - 2013’ün En İyi Akıllı Telefonu Adayları
Windows Phone 8 yüklü Nokia Lumia 920, Finlandiyalı üretici için kötü günlerin geride kaldığına, Microsoft içinse Windows Phone 8’in başarısına işaret oldu.

samsung galaxy note 2 haber1 - 2013’ün En İyi Akıllı Telefonu Adayları
Dev ekranı ve Samsung’un yenilikçi yazılımsal yetenekleri ile pazardaki tüm dengeleri alt üst eden Galaxy Note 2, aynı zamanda gelmiş geçmiş en güçlü Android modellerinden biri.

samsung galaxy s3 haber9 - 2013’ün En İyi Akıllı Telefonu Adayları
Ülkemizde de dudak uçuklatan satış rakamlarına ulaşan Galaxy S3, Samsung’un yeni nesil akıllı telefon çizgisinin de ilk modeli oluşuyla önem arz ediyor.