Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 5S büyük merakla beklenirken, son gaz sızıntılar gelmeye devam ediyor.

iphone 5s gri 640x360 - iPhone 5S’e Yeni Renk Seçeneği “Gri''
Yeni fotoğraflarda gri renkli 5S ortaya çıktı. Beklenen bir cihazın çıkışına yakın zamanlarda daha fazla sızıntı gerçekleşmeye başlıyor. Apple’ın iPhone 5S’i de bu konuda bir istisna değil. 5S’in altın rengiyle geleceği söyleniyordu ve telefona ait olduğu ileri sürülen bazı sızıntı fotoğraflar da yayınlanmıştı. Ancak ortaya çıkan görüntüler ise iPhone 5S’in gri renk seçeneğine sahip olacağını da gösteriyor.
Gri renkli iPhone hakkında daha önceleri herhangi bir ipucu yoktu. Dedikodularda ve analistlerin raporlarında 5S’in farklı rengi olabileceği belirtiliyordu. Altın rengi son birkaç aydır çoğu kez gündeme gelmişti. Gri renkli iPhone 5S’in sızıntı kaynağı ise daha önce birçok fotoğraf yayınlayan ünlü Sonny Dickson. Yine Dickson’ın sitesinde yayınladığı fotoğraflarda gri iPhone 5S’in ekranı ve kasasının arkası gözüküyor. Ayrıca altın renkli iPhone 5S’le birlikte kasa parçalarının da yer aldığı farklı fotoğraflar da var.
Bu görüntülerin ne kadar kesin olduğunu bilemiyoruz. Gri iPhone 5S ait olduğu iddia edilen bu fotoğrafların kesin doğruluğunu ise 10 Eylül’deki Apple etkinliğinde öğreneceğiz.