208107112716594849cx9 - Diesel de kendi telefonunu çıkardı

Daha önce Levi's, Armani ve Prada'nın başlattığı, kendi adı ile cep telefonu tasarlama furyasına Diesel'in genç markası 55DSL de eklendi.


Tasarımlarıyla aksiyon sporları, müzik, internet ve modanın algılanış şeklini değiştiren, JeansLab mağazalarında satılan Diesel’in genç markası 55DSL, Sony Ericsson iş birliğiyle sınırlı sayıda üretilen Z320İ cep telefonunu belirli noktalarda satışa sundu. Koyu kırmızı ve Atlantik mavi renkleri bulunan Z320İ, telefon çağrısı veya mesaj geldiğinde ekran üzerinde beliren retro simgelerle dikkat çekiyor.

Diesel’in sokak modasına hitap eden genç markası 55DSL ve Sony Ericsson sınırlı sayıda üretilen Z320İ cep telefonu ile, sürekli hareket halinde ve iletişim içindeki sosyal gençlere adanmış özel bir ortaklık başlatıyor. Teknik özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken Z320i cep telefonu, 55DSL’in dinamik ruhunu yansıtmayı amaçlıyor.

Z320İ’nin özel ambalajında, kişisel bir Style-Up kılıfbulunuyor. Ürünün özellikleri arasında; tek tuşla erişimi sağlayan 1,3 megapiksel kamera, tek klasörde 100 fotoğrafa varan kapasite, 55 DSL’ ye özel ekran koruyucu, duvar kağıdı ve ekran görüntüsünü açma-kapama bulunuyor. 4,58 cm dış ekrana sahip olan ürün, 65 bin rengi destekliyor.

Daha önce, kendi adı ile cep telefonu çıkaran diğer giyim firmaları arasında Levi's, Armani ve Prada gibi tanınmış giyim firmaları da bulunuyor.