Motorola'dan '360 derece' dönen bir telefon

0213322001sl0 - Motorola'dan 360 derece dönen bir telefon

Motorola V360; Bluetooth teknolojisinden, EDGE'e; BasKonuş'tan Motorola Aktif Ekran özelliğine, VGA kameradan MP3 çalara kadar uzanan türlü özellikleriyle kullanıcıların iletişim ve eğlence ihtiyaçlarını 360 derece karşılıyor.

Motorola'nın yeni telefonu V360, göze çarpan görsel çekiciliğinin yanı sıra pek çok türde iletişim ve eğlence teknolojisini destekliyor

Telefonun entegre video kamera ile gelen video çekme ve oynatma özelliği sayesinde istenilen tüm anlar saklanabiliyor.
Video kaydı da destekleyen V360'ta kulağa hitap eden diğer bir özellik ise en sevilen melodileri mobil hale getiren MP3 özelliği. Video ve MP3 özelliklerini dolu dolu kullanmak isteyenler için daha fazla hafıza isteyenler 256 megabayta kadar çıkabilen TransFlash hafıza kartı ile aradıklarını buluyorlar. V360'ta kullanılan Motorola Aktif Ekran özelliği de kullanıcının hiçbir tuşa basmadan, haber-eğlence-spor ve etkinlikler gibi özel içerikleri takip etmesini sağlıyor.

BasKonuş desteği

V360 ile artık geleneksel olarak tanımlanan sesli aramanın yanı sıra BasKonuş ile de iletişim kurulabiliyor. Konferans görüşmeleri daha da kolay hale getiren BasKonuş teknolojisi ile eşzamanlı olarak kitlelere ulaşmak mümkün. V360 Bluetooth kablosuz bağlantı teknolojisi ile görüşmeleri "hands free" olarak yapmaya da imkan sağlıyor. Tercihini sözsüz iletişimden yana kullananlar için gelişmiş MMS, IM, e-posta ve SMS özellikleri de oldukça cazip.

EDGE ile hızlı İnternet

Motorola V360 EDGE teknolojisi ile internetteki hızı, standart cep telefonlarına oranla çok daha yüksek bir noktaya taşıyor. Yüksek hızla gelen avantajlar ise sörf sırasında sayfa beklemelerini minimuma indirmek, çoklu ortam ve standart dosyalarını yüklemek ve görüntülemek sayılabilir.