Seks, sadece bedenlerin tatmin edildiği bir aktivite değildir. Sevişirken de duygularınızı harekete geçirebilir, aşkla seksi bir arada yaşayabilirsiniz.

İlişkide duygusallık yaşanıyorsa zaten vücutlar birbirini doğal olarak arzular. Çiftler genellikle ilişkilerinde nasıl mükemmel seksi yaşayabileceklerini düşünürler. Oysa sadece seks anında aşklarını nasıl yaşayacaklarını düşünseler ya da yaşasalar, seks ilişkileri zaten kendiliğinden mükemmelliğe doğru yol almaya başlayacaktır. Peki seks yaparken aşkı nasıl yaşarsınız.

Seks sohbeti yapın
Yatakta sadece yatıp sohbet etmek sizi cinsel yönten tatmin etmeyebilir ama yatak sohbetlerinde karşınızdakine içinizi daha rahat açma fırsatı bulursunuz. Bu rahatlamanın ardından masum öpücükler ve sarılmalar gelir. Bunlar sizi tatminkar bir cinselliğe taşıyabileceği gibi onun kollarında sıcacık bir uykuya da götürebilir.

Sonra utanmayın
İlişki sırasında seksle ilgili konuşmaların ilişkiyi alevlendireceği söylenir. Ama bu tür konuşmalar daha sonra utanmanıza neden olabilir. Bunun yerine aşk dolu kelimeler seçmeniz ise hem rahatlamanızı hem de daha sonra utanç hissetmemenizi sağlar. Böylece romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz.

Hem kendi vücudunuzu hem de karşınızdakinin vücudunu tanımaya çalışın. Vücudunun her noktasına dokunun. Saçlarını okşayın, ellerine masaj yapın. Tabii bu sırada kulağına sevgi sözcükleri fısıldamayı da ihmal etmeyin. Onun vücudunu keşfederken sıra mutlaka erojen noktalara da gelecektir. Bu davranışlar karşınızdakini hem duygusal yönden tatmin eder hem de cinsel isteğini doruklara çıkarır ve böylece mükemmel bir sekse doğru yelken açarsınız.

Hızlı nefes alın
Çoğu kadın bunu atlasa da hızlı hızlı nefes almak iyi seksin kilit noktasıdır. Nefes alışınızı kontrol etmek için egzersizler yapabilirsiniz. Yalnız olduğunuz bir sırada beş altı dakika boyunca yapacağınız bu alıştırma daha sonrası için faydalı olacaktır. Partnerinizle birlikteyken onun kulağına ve boynuna doğru nefes alıp vermeniz etkili olacaktır. Üstelik bir anlamda enerjinizi birbirinize verdiğiniz için hiç yorulmadan devam edebilirsiniz.