ftsdi4 - Hijyen Tutkusu Seksi Öldürüyor
www.genckolik.net
Araştırma ABD'de yapıldı. Giderek daha çok kadın için hijyenin bir tutku halini aldığı ortaya çıktı.
www.genckolik.net
Son zamanlarda artan hijyen anlayışı, giderek daha çok kadında bir tutku haline gelmesi, bilim adamlarını çeşitli araştırmalar yapmaya itti. ABD'de gerçekleştirilen araştırmaya göre, kadınlarda hijyen tutkusu arttıkça, cinsel yaşamları azalıyor.
www.genckolik.net
Araştırma, bazı istatistiki verilere dayanıyor. ABD'nin kuzey eyaletlerinden Massachusetts, Vermont ve New Hampshire'daki boşanmalara yol açan nedenlere de bakan araştırmacılar, evliliklerin yüzde 30'u kadarının sadece cinsel uyumsuzluğa dayalı olduğunu ortaya çıkardılar.
www.genckolik.net
Kadınlar en çok temizlik ürünleri reyonunda vakit geçirmeye başladı.
www.genckolik.net
Daha sonra, 1000'e yakın boşanmış kadınla yapılan görüşmeler sonucunda, bu kadınların eşlerinin temizliğe yeterince önem vermediklerinden şikayetçi oldukları belirlendi. Bu kadınların çoğunun cinsellikten de "hijyenik" olmadığı gerekçesiyle kaçtıkları anlaşıldı.
www.genckolik.net
Batı dünyasında temizlik bir yana artık hijyen kavramı büyük önem kazandı. Hijyenik ürünler de müthiş bir pazar oluşturuyor. Bazı araştırmalar, alışverişe çıkan kadınların artık en fazla temizlik ürünlerinin satıldığı reyonlarda vakit geçirdiklerini de ortaya koydu.
www.genckolik.net