Tracey Cox

Seks hayatı birazcık tekdüzeleşti mi? Aslına bakarsanız çoğu insanın göz ardı ettiği tek seksüel organ var: beyin. Ve o sizin Seksüel bir Nirvana’ya ulaşmadaki tek pasaportunuz. Gerçekte milyonlarcamız mastürbasyon sırasında gizli fanteziler kuruyoruz ve bazılarımız seks yaparken orgazma ulaşmak için bunları kullanıyoruz. Öyleyse neden favori olanlarını sahiplenmiyor ve yıllardır sahip olduğunuz en şehvetli seksi yaşamak için partnerinizle birlikte kullanmıyorsunuz? Sadece bu adım adım rehberi takip edin.

Fantezi #1: O bir bakire- ve siz Bayan Robertson
Neden size çekici gelir: Bu bir güç ilişkisidir ve iki taraf için de “yasak” sekstir, ki bu da libidoyu arttırmak için garantidir.
Neye ihtiyacınız var: Bir “seksi sekreter” kıyafeti işe yarayacaktır: uzun dar etek, push-up sütyeninizi gösterecek biçimde üst düğmeleri açıkta olan gömlek, ince çoraplar ve yüksek topuklular.

Hareket planı: Bunun için hile öncelikle çok yavaş hareket etmektir. Siz onu baştan çıkarmaya çalışıyorsunuz, o direniyor-kıyafetlerinizi yırtmak ve sonuçları için endişelenmek arasında gidip geliyor. (Eğer öğrenirse annesi ne diyecek? Gerçekten kendisini baştan çıkarmaya mı çalışıyor yoksa o kendi çok fazla anlam mı yüklüyor?) Birer içki hazırlayacağınızı söyleyip onu içkilerinizle birlikte salona yönlendirin. Kanepede otursun, siz de ona bakan bir sandalyede oturun, bacak bacak üstüne atarken eteğinizin yukarı çıkmasını sağlayın. Nereye bakacağına şaşıracaktır. Genel bir muhabbet açın (eğer genç bir oğlunuz varsa, oğlunuzun arkadaşına soracağınız türden sorular olmalı ), daha sonra muhabbeti daha soslu bir aşamaya çekin. Ona kocanızın sizi artık çekici bulmadığını düşündüğünüzü söyleyin. Ona sorun, Siiz çekici buluyor mu? Hangi yanlarınızı? Neden? Diplomatik olmaya ve ereksiyonunu gizlemeye çalışırken utançtan kıvranmasına izin verin.

O noktada, rahat olmadığınızı söyleyip kanepede yanına geçin. Gömleğinin iki düğmesini çözüp elinizin tersiyle göğsünü okşayın ve şöyle deyin, "Ne kadar yumuşak bir ten. Kocanızınkinden ne kadar farklı. O kıvranırken siz kendi gömleğinizin üst düğmelerini çözün ve elini alıp göğsünüzün üzerine koyun. Bundan hoşlanıp hoşlanmadığını sorun."

Çarpıcı istekleriniz ve eylemleriniz arasında bir yandan da muhabbete devam edin. Ona hiç daha önce gerçek bir kadınla olup olmadığını sorun. Hayır diyecektir. Ona sizinle seks yapmak isteyip istemediğini sorun ve bunun sorun olmayacağını kimseye söylemeyeceğinizi söyleyin. Ondan üstünüzü ve sütyeninizi çıkarmasını isteyin. Göğüslerinize dokunmasını isteyin ve nasıl dokunulmaktan hoşlanacağınızı anlatın. İnleyin ve iççekin ama unutmayın: Siz hala olgun olan tarafsınız, yani kontrolünüüz çok kaybetmeyin. Ona önünüzde durmasını ve pantalonunu çözmesini söyleyin. Vücduna hayran hayran bakın, iltifatta bulunun ne kadar sertleşmiş olduğunu söyleyin ve ona nazik bir şekilde dolambaçlı bir oral seks yapın- orgazm olmasına az kala durun.

Tiyatral bir şekilde göz temasını koruyarak soyunun. Gözlerinin vücudunuzu okşamasına izin verin ama size dokunmasına izin vermeyin. İnce çorabınız ve yüksek topuklarınız üzerinizde kalsın. Baştan çıkarıcı pozlar verin ve vücudunuz okşayın. Ona gördüğünden hoşlanıp hoşlanmadığını ve size dokunmak isteyip istemediğini sorun. İkiniz de tamamen çıplak kaldığınızda, onu yatağa doğru yönlendirin ve ona bir kadını zevkten bağırtmak için özellikle ne yapması gerektiğini açıklayın. Her dokunuş, öpücük, okşama ve atılım onun için ilk hatırlayın. Bu fantezi tamamen kontrolünü kaybettiği zaman biter- eğer rolünüzü başarıyla oynamışsanız neredeyse üç dakika içinde gerçekleşmeli!

Fantezi #2: O sizin seks köleniz
Size neden çekici gelir:Seksüel olarak emrinize amade ve her çağrınız uyacak birinin varlığının belirgin avantajları vardır. “Hayır hayatım önce sen” gibi iyilikler için kafa yormanıza gerek olmaz; mevzu sadece sizin ama yalniz sizin tatmininizdir.
Onun neden hoşuna gidecektir: Bu senaryo sırasında kadınlara birşeyler olur; normal sevişme sırasında akıllarından geçirmeyecekleri şeyleri yapma cesareti bulurlar. Kim yatağında vahşi bir kadın istemez ki?

İhtiyacınız olanlar: Siyah iççamaşırı üzerine giyeceğiniz deri bir ceket
İnce çoraplar ve bir push-up sütyen
Diz hizası ya da baldır hizası çizmeler
Gözleri ve elleri bağlamak için fularlar ya da eski çoraplar
Tahta bir kaşık veya bir şaç fırçası

Eylem planı: Küçük görevler emrederek başlayın- size içki getirmesini, yastıkları düzeltmesini , size ayak masajı yapmasını isteyebilirsiniz. Sormayın, emredin. Patronun siz olduğunuzu, emirlere uymadığı takdirde cezalandırılacağını anlamasını sağlayın (önceden hafif bir ceza düşünün, tahta kaşıkla kalçasına vurmak gibi). İfadesiz bir surat takınmaya çalışın. Hayır onu düşünmeyin: İyi misin? Canını yaktım mı? Bunu seveceğinden emin misin? Bu onunla ilgili değil-bu tamamen sizinle ilgili!

İkiniz de rolünüze kapıldığınızda ona oturmasını ya da uzanmasını ve başını başka yöne çevirmesini emredin. Gözlerini bağlayın ve ellerini de arkasından bağlayın ve onu teslimiyetçi bir pozisyona itin. Şimdi çıplak, bağlı ve görmüyor- tamamen sizin merhametinizde! Tahta kaşık ya da saç fırçasını alın ve kalçasına sert kısa vuruslar yapın. Kalçasını okşamaya başlayın, oradan bacak arasına doğru geçin, hayalarını okşayın. Fazlası için inleyene kadar devam edin...sonra durun.

Ona neyi ne zaman alacağına sizin karar verdiğinizi söyleyin, önce sizi tatmin etmeli. Onu sırtüstü çevirin ve ne istiyorsanız emredin. Size yaptığı ne kadar zevk verirse versin eğer kendini daha fazla tatmin ediyor gibi görünüyorsa onu itin. Saçlarınızı sıkıca kavrayın ve yaramazlık yaptığını söyleyin. Kaşıkla kalçasına birkaç şaplak daha indirin. Eğer edepsiz konuşmaları seviyorsanız, neler olduğuna dair ona canlı izlenimlerinizi verin. Eğer gözleri de bağlıysa neler gördüğünüze dair bir resim çiizn: Kendine bak, bunun için yalvarıyorsun. Birleşmek için can attığına eminim. Ama kölemsin. Söylediğim herşeyi yapmak zorundasın. Beni anlıyor musun? Uslu duracak mısın? Fantezi dramatik bir biçimde onu özgür bıraktığınızı ilan ettiğinizde bitiyor...artık size hizmet etmekte özgür.

Fantezi #3: Bir yabancı tarafından kaçırıldınız
Size niye çekici geliyor? “Güvenli tecavüz”, yaygın kadın fantezisidir ancak gerçek olandan bu kadar uzak olan bir şeye “tecavüz”demak çok komik. Tutkulu ve güçlü, ama hiçbir zaman vahşi ve acılı değil, kafamızdaki “tecavüz”ler her zaman kontrol halinde olduğumuzdan farklıdır, boyun eğmeye “zorlansak” bile.
O niye sevecek? Fiziksel olarak saldırgan olmak erkekler için bir tabudur. Cezalandırılmadan bazı derin ilkel istekleri zararsız bir şekilde gevşetmek çekici gelecekttir.
Neye ihtiyacınız var? Sesiz bir yatak odası ve ayna.

Eylem planı: siz çıplakken o günlük kıyafetler içinde.(siyah bir takım onu gizemli yabancı yapacaktır.) Siz yatak odasında aynanın karşısında kendinize bakarak ellerinizle vücudunuza dokunarak kendinize hayran oluyorsunuz. O birden sessizce arkanızda beliriyor, gözlerinizi kapatıyor ve şşş! Seni incitmeyeceğim. Ama söylediklerimi aynen yapmak zorundasın. diyor. Donuyorsunuz ve korkmuş gibi davranıyorsunuz. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ne yapmanız gerektiğinden emin değilsiniz, kaçmaya çalışırsanız üzerinizde aşırı kuvvet uygulayacak. Sakinleşmenizi ve nefesinizin düzelmesini bekliyor. Bu sırada sizde çıplak teninizin onun sert kıyafetlerine dokunmasından tahrik olduğunuzun farkındasınız. Size kısk ve davetkar bir sesle, yatak odanızda soyunurken perdeleri çekmeniz gerektiğini söylüyor. Haftalardır sizi izliyor, izlerken de fanteziler kurup mastürbasyon yapıyordu, ve artık size sahip olması gerekiyordu. Erkek arkadaşınızın saatlerce evde olmayacağını ve sizi kurtarmak için başka kimsenizin olmadığını da biliyor. Hareketsiz kalıyorsunuz. İki düşünce arasına sıkıştınız: Bir yandan çaresizce kurtarılmayı istiyorsunuz öbür yandan birinin sizi çok istemesi ve bunun içinde her şeyini riske atması düşüncesiyle büyüleniyorsunuz. Hiç bir şey söylemiyorsunuz. Hala arkanızda ve bir eliyle gözlerinizi kaparken diğer elini göğüslerinizi, karnınızı boyun ve kalçanızı okşamak için kullanıyor. Kendiniz fiziksel olarak cevap verirken buluyorsunyz, bunu olmaması gerektiğini bilğiniz halde.

O size dokunurken bir yandan da detaylarıyla size ne yapmayı planladığını anlatıyor. Sizi neyin tahrik ettiğini çok iyi biliyor ve tam da istediğiniz gibi konuşuyor, çekici ve davetkar ya da kaba ve açık. Zayıflamaya başladığınızı hissettiğinde ellerini gözlerinizden çekiyor ve arkanızda onu, ellerini güğüslerinizde, ağzını boynunuza gömülmüş sizi öperken görüyosunuz. Beklediğinizden de seksi. Direnişiniz kırılıyor, ama tahrik olduğunuzu kabul etmeyi de reddediyorsunuz.

Rahatlamaya başladığınızda, kollarınızı yavaşça arkaya kıvırıyor, arkada bileklerinizden tutuyor ve diğer eliyle keşfetmeye devam ediyor.
Sizinle göz kontağı kurmaya devam ediyor, yaptığınızdan hoşlanmadığını söylemeniz için size meydan okuyor. Başta, kafanızı sallıyor ve istemediğinizi söylüyorsunuz, ama size başta seçeneğiniz olmadığını söylüyor, güçlü olan o.

Başta yaptığı her şeye direniyorsunuz, ama sonra devam etmesine izin veriyorsunuz. Erotik olarak uyarıldığınızı kabul etmiyorsunuz ama vücudunuz ele veriyor. Dah fazla dayanamayacağınız noktaya kadar sizi uyrarır ve yalarken, size dokunurken, Hadi, sen de istiyorsun! diyor. Son olarak içinize giriyor. Ona teslim oluyor ve bütün masumiyeti geride bırakıyorsunuz, bunun sonucunda komşuların tavanında hissedilen bir mutluluk!

Yatak odanıza fantezileri nasıl sokacağınızı bilmiyor musun? Reddedilmekten mi korkuyorsunuz? Bu seks macerası hakkında sık sorulan sorulara verdiğim cevaplara bir göz atın