İlişkileri konusundaki önemli detaylar ise birer istisna; ilişki, aşk, cinsellik gibi konular söz konusu olduğunda erkekler birden dillerini yutuveriyor. Pek çoğunuzun çok iyi bildiği üzere onları anlamaya çalışmak sabrın sınırlarını zorlayabiliyor...

İşte bu noktada size yardıma hazırız. Erkek zihnini daha iyi anlamanızı sağlamaya yönelik sürekli araştırmalarımızdan biri olarak, onlarca erkeğe, zihinlerinden neler geçirdiklerini ve kadınların bilmesini arzu ettikleri şeyleri sorduk. Bizimle paylaştıkları tüm bilgileri, onların gizliliğini koruyarak sizlerle paylaşıyoruz.

1. "Seni sandığından çok daha fazla düşünüyorum. Sadece her seni düşündüğümde, sana telefon açmıyorum veya e-posta yollamıyorum."

2. "Erkek arkadaşlarıma cinsel hayatımın detaylarını asla anlatmıyorum. Yalnızca, düzenli bir cinsel hayatım olduğunu anlamalarını sağlıyorum, arada gösteriş yapmak için ne kadar ateşli dakikalar olduğu ile ilgili abartılı konuşmalar yapıyorum."

3. "Eğer seninle birlikte olma şansım varsa, sakın zor elde edilir numarası yapma bana. Reddedilme fikrinden çok korkuyorum. Benimle İlgilenmediğini düşünüp seni aramaktan vazgeçebilirim."

4. "Bana göre bir başka erkeğe yol sormamı istemen, benim senden, bir başka kadından modayla ilgili tavsiye almanı söylememle aynı şey."

5. "Baştan çıkarılmayı seviyorum, bunu daha sık yapabilirsin. Her zaman ilk adımı atan olmak üzerimde tahmin edeceğinden çok daha fazla baskı yaratıyor.\

6. "Lütfen ne giyeceğini birlikte seçmemizi isteme benden. Kahverengi etek ya da mavi etek; benim için hepsi aynı derecede güzel, aralarındaki farkı bile söyleyemem."

7. "Benim önümde tuvalete gitmenden hiç de hoşlanmam. Biraz gereksiz bir samimiyet göstergesi olur."

8. "Erkek arkadaşınızın yataktaki performansı söz konusu olduğunda üç şeyi unutmayın: Eğer kötüyse, ona iyi olduğunu söyleyin, eğer orta kararsa çok başarılı bulduğunuzu belirtin ve eğer gerçekten mükemmelse bunu zaten biliyor olacaktır ama yine de sizden duymak hoşuna gidecektir."

9. "Senin için bir şey yapmamı istemen ve bazı şeyler için bana ihtiyaç duyman bana her seferinde erkek olduğumu hissettirecektir. Diğer yandan peşimden dolaşıp sürekli bir şeyi nasıl yapacağımı açıklamaya çalışman bana yalnızca annemi hatırlatacaktır."

10. "Vücudum konusunda hassasım ama bunu itiraf etmem. Göbeğime laf edersen, hemen içime çekerim, sonra yalnızken durumu kontrol ederim."

11. "Aramızda henüz bir konuşma geçmediyse, hâlâ etraftaki seçenekleri değerlendiriyorum demektir."

12. "İlk çıktığımızda seni etkilemek için yaptığım her şeyi, büyük bir olasılıkla daha önce çıktığım başka bir kızdan öğrenmişimdir."

13. "Bir yerlerde, iyi dans eden bir erkeğin yatakta da iyi olduğunu duymuş olabilirsin. Ancak unutma ki pek çok erkek gibi ben de, dans pistinde kendime çok güvenmiyorum ve herkesin önünde kendimi bırakamıyorum. Ama sadece dans için geçerli bu!"

14. "Birçok kadın yanlışını kabul etmez. Konu ne olursa olsun, haklı olduğum zamanlarda bunu bana söylemen, sana çok büyük artı puan kazandıracaktır."

15. "Yatakta istediğin bir şeyi yapmamı sağlamanın en kolay yolu, bana ne istediğini söylemen ve bunu yapmam İçin beni cesaretlendirmendir. Yapmamı istediğin şey ne olursa olsun, seni memnun etme düşüncesi, istediğini tam olarak yerine getirmem için bana şevk verecektir."

16. "Poponu örten sıradan bir tişört, beni baştan çıkardığını düşündüğün pahalı iç çamaşırlarının çoğundan çok daha seksi."

17. "Lokantada veya barda, tuvalete gitmek için yerinden kalktığında, etrafa bir göz gezdirip kimlerin sana baktığını kontrol ediyorum. Yabancı erkeklerin, benim yanımda olduğun için, bana imreniyor olması hoşuma gidiyor."

18. "Tam yatağa gitmemizden önce banyoda kendini tazelemek istediğini söylediğinde, lütfen biraz hızlı ol. Kapalı kapı ardında ne kadar çok vakit geçirirsen, zihnim olaydan o kadar uzaklaşıyor ve orada ne işler karıştırdığını düşünmeye başlıyorum."

19. "Eğer bana dokunman beni baştan çıkarmıyorsa muhtemelen dokunuşların hafif kalıyordur. Biliyorum sen kendi vücudunda nazik dokunuşlardan hoşlanıyorsun ama benim bedenim çok daha kuvvetli bir baskı istiyor."

20. "Eski kız arkadaşıma yaptığım hoş bir davranışımı anlatıyor olmam aklımın hâlâ onda olduğu anlamına gelmiyor. Aslında, iyi bir erkek arkadaş olduğumu göstermeye çalışıyorum."

21. "İlk çıkmaya başladığımız zamanlarda yaptığım şeyleri hatırlıyor musun? Hani senin üniversite ile ilgili anılarını dinlemem, kedinin ne kadar tatlı olduğunu söyleyip durmam... Bunları bıraktım, çünkü zaten bunları söylemekten hoşlanmıyordum, sadece senin benden hoşlanmanı sağlamaya çalışıyordum."

22. "Sana oral seks yapmaktan hoşlanıp hoşlanmadığımı soruyorsan işte cevap: Hayır."