Yatakta bazen istediğiniz şeyleri partnerinize söyleyebilirsiniz. Ancak bazen duymaktan hoşlanmadıkları, yatakta kesinlikle söylememeniz gereken şeyler de var.

Bunları yatakta asla söylemeyin!

Biraz..?
Cinsel organıyla ilgili kesinlikle olumsuz birşey söylemeyin ve ona belli etmeyin. Bu onun libidosunu düşürür ve ilişkinizi olumsuz etkiler. Şaka yoluyla bile bişey söylemeyin, bunu takıntı haline getirebilir. Çoktan böyle bir şey söylediyseniz unutması için olumlu cümleler düşünmeye ve söylemeye başlayın.

Göbeğime dokunma!
Herkesin kendine göre kusurları vardır ancak sevişme sırasında bunu söyleyerek o büyülü anı mahvetmeyin. Bu şekilde davranırsanız onun dikkat etmediği bir şeye daha çok dikkat çekmiş olursunuz ve sizi saplantılı olduğunuzu düşünebilir. Sadece anın keyfini çıkarın ve sizin kusurlarınızı göremeyecek şekilde başını döndürün.

Neden dalgınsın?
Yatakta çok suskun kalan erkekten genelde şüphe duyulur. Gerçekten orada olup olmadığı merak edilir. Ancak bazen bu tür sorular erkeklerin canını daha çok sıkar. Bunun yerine onu hareketlendirecek şeylere dikkatini vermesini sağlayabilirsiniz.