11876151me9 - En 'doğal' şekilde kilo kaybediyorlar


Ne diyet, ne liposuction ne ağır spor; Hollywood ünlüleri fazla kilolarını tamamen doğal yollardan veriyor. Temizlik yapan da var, güneşlenen de!..

Bebek gezdirmek saatte 100 kalori

İşte yeni anneler için güzel bir yöntem! Hamilelik kilolarını hızla verebilmek istiyorsanız sık sık bebeğinizi arabasına koyup yollara düşün! Onun hava alıp keyiflenmesini sağlarken, bebek arabasını iterek siz de kalorilerinizden kurtulabilirsiniz. İşte size bir örnek! Kısa süre önce doğum yapan ünlü oyuncu Jessica Alba. Kızı Honor Marie'yi gezdirirken kilolarını da atıyor.

Köpek gezdirmek saatte 100 kalori

Köpeği Medor'la sık sık dışarıda görüyoruz onu. Ünlü İngiliz oyuncu, köpeğini keyifli bir yürüyüş için gezdirirken bir yandan da kendi sağlığı için faydalı bir şey yapıyor. Bir saatte hiçbir çaba harcamadan 100 kalori kaybediyor! Yürüyüş hem köpeğine iyi geliyor, hem de Sienna'nın sağlığına...

Çocuklarla oynamak saatte 100 kalori

Alman manken, arka arkaya 3 çocuk sahibi oldu ve her seferinde kısa sürede eski formuna kavuştu. Ve bunun sırrı işte şimdi ortaya çıktı... Anlaşılan o ki ünlü manken, kalorilerini saatlerce çocuklarıyla oynayarak eritiyor.

Güneşlenmek, saatte 33 kalori

Seksi oyuncuyu çok sık bu pozlarda görmüyoruz. Ancak Porto Rikotatilinde bir şezlonga uzanıp güneşlenmek ünlü oyuncuya yattığı yerden kilo verdirdi! Uzmanlara göre güneşin altında 1 saat uzanmak, saatte 33 kalori yaktırıyor.

Dans etmek saatte 180 kalori

Dans etmeyi, masa üstlerine çıkıp eğlenmeyi kim sevmez! İşte size eğlenerek kilo vermek için bir fırsat! Sosyetik güzel
Paris Hilton
gibi dans edip eğlenin, saatte 180 kalori harcayın.

Temizlik yapmak, saatte 150 kalori

Ev işlerini kadınların bir çoğu sevmez. Ancak evde otururken alınan kiloların verilmesi için de en iyi yol, ev işlerinden geçiyor. İngiliz şarkıcı Lily Allen da bunun farkında olacak ki kendi temizliğini kendisi yapıyor. Allen, bu sayede bir saatte 150 kalori yakıyor.