Oyuncu Gökçe Bahadır, fazla kilolarından mutsuz olmaya başlayınca soluğu diyetisyende aldı.

Boşanma sonrası büyük bir değişime giren ünlü oyuncu, protein ve karbonhidratı bir arada tüketerek 2 ayda 10 kilo verdi.

Yaprak Dökümü dizisiyle ünlenen Gökçe Bahadır, kendisi gibi oyuncu olan Ali Sunal'dan boşandıktan sonra büyük bir değişim içerisine girdi. İlk önce saçlarını kısaltarak farklı bir imaja bürünen oyuncu, son olarak da fazla kilolarından rahatsız olduğu gerekçesiyle diyetisyene koştu. Beslenme tarzını baştan aşağı değiştiren sanatçı günde altı öğün yiyerek 2 ayda toplam10 kilo verdi.

YOĞUN ÇALIŞMA ÖDEM YAPTI

Görsel olarak sürekli kendini yenileyen Bahadır, şişman olduğunda kendisini mutsuz hissettiğini belirtti.

Yoğun çalışma temposu içerisinde vücudunun uykusuzluktan ödem topladığını ifade eden oyuncu, üçü ana yemek olmak üzere günde altı öğünyemek yiyip aynı zamanda 3 litre de su içiyor. Diyetinde karbonhidrat ve proteini dengede tutarak hemen hemen her şeyi tatmaya çalışan ünlü oyuncunun hedeflediği kiloya ulaşmak için diyete devam edeceği öğrenildi.

İŞTE UYGULADIĞI DİYET PROGRAMI

Oyuncu kahvaltıda çay, peynir yiyerek klasik bir yöntem uyguluyor. Daha sonra kuşluk vaktinde ayran ya da sütlü kahve içen Bahadır, öğle yemeğinde bol salatayla yemeğini yiyor. Ara öğün olarak tost tercih ederken her şeyden dengeli olarak besleniyor. Sanatçının diyet listesinde sadece tatlı ve hamur işleri yer almıyor.