Hangi Dizi Nerede Çekiliyor?DİLA HANIM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in rol aldığı dizi Adana'da çekiliyor.BENİM İÇİN ÜZÜLME DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Öykü Çelik, Çağlar Ertuğrul, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Eren Hacısalihoğlu, Ünal Silver, Tansel Öngel ve Tatiana Tsikevic'in rol aldığı dizi Artvin'de çekiliyor.SON YAZ BALKANLAR 1912 DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Hazal Kaya, Tardu Flordun, Furkan Palalı ve Tuğçe Kazaz'ın kadrosunda yer aldığı dizi Makedonya'da çekiliyor.BABALAR VE EVLATLARI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Usta isimleri kadrosunda buluşturan dizi, Niğde'de çekiliyor.EVLERDEN BİRİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Star TV ekranlarında yayınlanan dizi Üsküdar - Salacak'ta çekiliyor.HUZUR SOKAĞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Kutsi ve Selin Demiratar'ın başrollerini paylaştığı dizinin çekimleri İstanbul Sarıyer'de yapılıyor.KAYIP ŞEHİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Gökçe Bahadır, İlker Kaleli ve Nik Xhelilaj'ın başrollerinde olduğu dizinin çekim yeri olarak Beyoğlu’nun arka sokakları kullanılıyor.AĞIR ROMAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Tamer Tıraşoğlu, Onur Saylak, Begüm Birgören, Sumru Yavrucuk, Nesrin Cevadzade, Özge Özpirinçci, Murat Daltaban, Macit Koper ve Erkan Bektaş'ın rol aldığı dizi Balat'ta çekiliyor.SULTAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin çekimleri Diyarbakır'da yapılıyor.SUDAN BIKMIŞ BALIKLAR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Başrollerinde Ezgi Eyüboğlu ve Burak Sağyaşar'ın rol aldığı dizinin ilk bölümleri Kaş'ta çekildi. Daha sonra dizinin yeni seti için İstanbul tercih edildi.VEDA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen'in rol aldığı dönem dizisi olan yapım özel olarak hazırlanan platoda çekiliyor.USTURA KEMAL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Başrolünü Oktay Kaynarca'nın üstlendiği dizinin seti Gölcük'te.KÖTÜ YOL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum'un rol aldığı dizinin çekimleri Adana'da yapılıyor.İŞLER GÜÇLER DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz'in başrollerinde yer aldığı "İşler Güçler" Star Tv'de izleyici ile buluşuyor. Dizi Dragos'ta çekiliyor.SUSKUNLAR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin çekimleri Beykoz’daki eski kundura fabrikasında yapılıyor. Boğaz kıyısında kocaman bir alana yayılan fabrika binası ve ara sokakları dizi platosu olarak kullanılıyor.MUHTEŞEM YÜZYIL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizi, 3,5 milyon TL'lik hazırlık bütçesi ile adından söz ettiren dizi 2 bin 100 metrekarelik bir platoda çekiliyor.KUZEY GÜNEY DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Kuzey Güney'in çekimleri Üsküdar'da yapılıyor.ADINI FERİHA KOYDUM - EMİR'İN YOLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizi Etiler'de çekiliyor, okul sahneleri için ise Bilgi Üniversitesi ile Beykent Üniversitesi kullanılıyor.BEHZAT Ç. DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. üç sezondur Star Tv'de izleyici ile buluşuyor. Dizi için Ankara'nın çeşitli yerleri set olarak kullanılıyor.ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Çekimleri Zeyrek'te başlayan Öyle Bİr Geçer Zaman Ki'nin seti geçtiğimiz sezon Beykoz'a taşınmıştı. Dizinin yeni sezondaki çekimleri aynı yerde yapılmaya devam ediyor.DÜŞMAN KARDEŞLER DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin çekimleri Gelibolu’da özel olarak kurulan sette yapılıyor.


HAYAT DEVAM EDİYOR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin bazı sahneleri için ise İstanbul ve Tekirdağ'da kurulan setler kullanılıyor.İFFET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin çekimleri için Balat ve çevreleri tercih edilirken, bazı sahlerde Beyoğlu - İstiklal caddesi ve Kumbaracı Yokuşu tercih ediliyor.