197996 201586523197082 189445854411149 658494 1734537 n - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown)


Yayınevi: Arunas Yayıncılık
Basım Tarihi: Nisan 2011

" Benin metresim olmaman için bir sebep yok.”

“Sahip olduğun tüm saygınlığı yitirmene yetecek kadar uzun bir süredir birlikteyiz. Şöhretinivirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) tabi eğer bir şöhretin vardıysavirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) yitirmiş durumdasın.”

Eliza’nın yüzüne bir telaş ifadesi yayıldı. Fakat tüm söylediğivirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) “Senin kadının olabilecek özelliklere sahip miyim bilmiyorum. Bir erkekle beraber olmayalı yıllar oldu ve ayrıca suratım çillerle kaplı.”

Lord Hartwood sesini sertleştirdi. “Lekesi olsun olmasın bir metrese ihtiyacım var.” Nefes alarakvirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) son aşağılamasını yapmaya hazırlanırkenvirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) ses tonunun yumuşamasını sağladı. “Korkmayın Bayan Farrel. Canınızı çok acıtacağım fakat hizmetleriniz karşılıksız kalmayacak. Kalpsiz olabilirimvirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) ama cüzdanım kabarıktır.”

Lord Hartwood’un sözlerini hazmetmeye çalışırkenvirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) Eliza’nın çillerivirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) giderek solan yüzünde çok daha net belli oluyorlardı. Lord Hartwood Eliza’ya yaklaştı ve parmaklarını yavaşça kadının omuzlarında gezdirmeye başladı ardından adamın parmaklarıvirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) kadının elbisesinin yakasından aşağıyavirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) göğüs çatalına doğru yumuşak bir şekilde indi. Eliza’nın alev alev yanan pembe kulağına fısıldamak için eğilerekvirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) “Şimdi söyleyin bakalım Bayan Farrellvirgul - Karşı Konulmaz Aşk (Jenny Brown) benim metresim olacak mısınız?”