Kitap Özet

İdeal hayat eşinize dair net bir açıklama ister misiniz? Daha iyi kararlar almak, ideal kariyerinizi bulmak ve yüksek potansiyelinize ulaşmak ister misiniz? Gerçekten kim olduğunuzu bilmek ister misiniz? Astrolojiden çok daha detaylı olan Human Design (İnsan Tasarımı), tüm dünyada insanların yaşamlarını değiştiren devrimsel bir sistemdir. Doğum tarihinizi, saatinizi ve yerinizi kullanarak, olmak üzere doğdunuz insanı ve sürmeniz gereken hayatı ortaya çıkarıyor.

Chetan Parkyn, size parmak izleriniz kadar eşsiz olan kişisel tasarımınızı, kendi yaşam tablonuzu haritalandırmanıza yardımcı olacak tüm araçları sağlayan ücretsiz bir yazılım ile Human Design'a dair dünyadaki tek kapsamlı rehberi sunuyor.

Kullanımı kolay olan bu kitap eşliğinde, kendi içsel öykünüzü keşfederken arkadaşlarınızın, aile üyelerinizin ve dünya çapında isim yapmış bazı insanların gerçek özelliklerini keşfedebilirsiniz.

Bu sistem;

Sizi harekete geçiren içsel doğanızı işaret ediyor.

Uyum yakaladığınız insanları ve içinizdeki cevheri ortaya çıkarabildiğiniz ortam türlerini anlatıyor.

Gerçek benliğinizin altında yatan doğayı, tercihleri, kişilik özelliklerini, güçlü yanlarınızı, zaaflarınızı, becerilerinizi, dinamiklerinizi ve kimyanızı ortaya çıkarıyor.

Kucak açtığınız veya direndiğiniz ihtiyaç ve duygularınızı hatırlatıyor.

Mutluluk ve tatmin getirecek kararlar almanın yollarını açıklıyor.

Hayatınızda daha önce böyle bir sey görmediginize emin olabilirsiniz.

Kendinizle tanışmaya hazır olun. Gerçek sizle tanışmaya hazır olun.

Bu sistem hayatınızı değiştirecek.

131177 - Human Design - Chetan Parkyn


Human Design (İnsan Tasarımı)
Chetan Parkyn
Butik Yayıncılık
Fiyatı : 27,00 TL
Ocak 2012
315 sayfa
ISBN: 9786055524234