Kalbimi Çaldın adlı romanıyla Sepya Kitaplar okurlarının beğenisini kazanan
Rita HUNTER 'dan TATLI TUZAK

Şiddetli yağmur yüzünden kabaran derevirgul - Tatlı Tuzak
Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köGoogle Page Rankingüyü seline kattığındavirgul - Tatlı Tuzak
kimse olacakları tahmin bile edemezdi.

Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı. Çapkın olabilirdi ama evli ve tecrübeli kadınları yatağa atmak sayılmazsavirgul - Tatlı Tuzak kimse bir ahlaksız olduğunu iddia edemezdi... Fakat günah kadar çekicivirgul - Tatlı Tuzak melek kadar güzel taşra gülü Claire'in odasınavirgul - Tatlı Tuzak gecenin bir yarısı onu rezil etmek pahasına girmeye karar verdiğinde tüm prensiplerinin ve erdemlerinin birkaç kadeh brendi ile yok olup gidecek kadar zayıf olduğunu görecekti.

Ancak bu kendisiyle yaptığı bir iç hesaptı... Asıl hesap ise o meleğin değil devirgul - Tatlı Tuzak erkek kılıklı arkadaşının yatağında uyandığında vereceği idi... Evetvirgul - Tatlı Tuzak kesinlikle Tanrı'nın oyununa gelmişti...

Elisha Clewland erdemleri olan bir kızdı. Işıltılar saçan bir güzelliği ya da kasabanın erkeklerini baştan çıkartan bir cazibesi yoksa da dürüst ve gururluydu. Fakat yolculuğu dönüşünde kasabalarında mecburen konaklayan soyluya ilk görüşte âşık olunca hiçbir zaman yapmayacağı bir şey yaptı... Nişanlı arkadaşının odasına girmeye niyetlenirken odaları karıştıran adamıvirgul - Tatlı Tuzak sadece kendisinin bildiği bir gerçekle aydınlatmak yerinevirgul - Tatlı Tuzak yalan söylemeyi tercih etti.

Bunun için cehennemde yanması gerekir miydi?