20 farklı dile çevrilmişvirgul - Kar Melekleri Edgar Allen Poe En İyi İlk Roman ödülü adayı James Thompsonun ilk eserivirgul - Kar Melekleri Kar melekleri


Dedektif Vaaravirgul - Kar Melekleri daha önce hiç karşılaşmadığı kadar vahşi bir cinayetle yüz yüze. Geçmişiyle lekelenen bu soruşturmadavirgul - Kar Melekleri suçluyu arayan Vaaranın zihninin labirentinde kaybolacaksınız.O kadar kötü mü?
Sadece biraz bekle ve kendini hazırla.


Kolları başının üzerinde kırk beş derece yukarıda duruyor. Bacakları ayrık ve kardaki izlervirgul - Kar Melekleri katil ona saldırdığında boğuştuğunu gösteriyor. Silah ya da kurbanın elbiseleri gibi deliller tespit edilemedi. Hiçbir şey yok. Kurban kesilmiş. Yüzü parçalanmış ama onu tanıyorum. Bu aktris SufiaElmi. Karnına neekerihuoravirgul - Kar Melekleri zenci ******virgul - Kar Melekleri kelimeleri kazınmış.
Yarım litrelik bir LapinKulta bira şişesivirgul - Kar Melekleri boyun kısmından kırılmışvirgul - Kar Melekleri kırık ucu önde olmak üzerevirgul - Kar Melekleri keserek ve döndürerek kurbanın v*****sına sokulmuş. Kırılmış şişeden kalma başka cam parçası yok. Kurbanvirgul - Kar Melekleri alnında çürük bırakan keskin olmayan bir cisimle darbe almış. Muhtemelen bir marangoz çekici.
Gözleri oyulmuşvirgul - Kar Melekleri belki de kırılmış şişeyle. Sağ göğsünden yüzeysel bir deri parçasıvirgul - Kar Melekleri yaklaşık olarak yedi santime dokuz santimlik bir parça kesilmiş ve hemen sol omzunun yanına atılmış. Alt karın bölgesinde uzunvirgul - Kar Melekleri derin bir kesik var. Boğazı kesilmiş. Düzgün kesiklervirgul - Kar Melekleri katilin bira şişesi değil keskin bir silah kullandığını gösteriyorvirgul - Kar Melekleri bu yaraları bira şişesi yapmış olamaz.


Burada çok fazla nefret varvirgul - Kar Melekleri diyorum.
Kafasını sallayarak sözlerimi onaylıyor. Çok fazla nefret...