Ya tutkunun peşinden gidecek ya da gururuna esir olacaktı...

Her şey bir bahisle başlamıştı; gözde subaydan gelecek evlilik teklifiylevirgul - Gurur cesaretini sınadığı gönül macerasını süslemek istiyordu. Şımarık ve narin Catherine Ashbrookevirgul - Gurur mest edici gece mavisi gözlere sahip yakışıklı yabancının hiç beklemediği bir anda çıkıp planını suya düşüreceğini ve onu kendi tehlikeli oyununun i...çine çekeceğini nereden bilebilirdi?
Alexander Cameron güzel ve asil bir İngiliz kızını düelloda kazanmış olabilirdi ama uzun zamandır geri plana ittiği arzularının onu kaderiyle buluşmaktan alıkoyacağının da farkındaydı. Gelinini gönülsüz de olsa Highland topraklarına götürmekten başka çaresi yoktu. Bu topraklar ki aynı zamanda eski bir düşmanlığın ve fırtınalı bir isyanın hüküm sürdüğü; güçlü tutkuları ve nefes kesici yiğitlikleriyle bilinen efsanevi savaşçıların bile gönlünü kaptırabileceği bir yerdi.

“İngiltere’nin görkemli balolarından İskoç dağlarına uzanan… Heyecanı son sayfasına kadar yaşatan… Unutulmaz bir aşk hikayesi.”
Affaire de Coeur

“Sayfalardan fırlayacak kadar canlı karakterlerivirgul - Gurur muhteşem betimlemelerivirgul - Gurur zengin diyalogları ve zekice işlenmiş detaylarıyla büyüleyici bir roman.”
Romantic Times

“Kelimenin tam anlamıyla fevkalade!”
Virginia Henley

...