Kitap hakkında açıklama :

Kinvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk kimilerine görevirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk sevginin bir parçasıdır. Sevgininvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk tutkuyla birleşipvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk kaybetmenin ve hayal kırıklıklarının meydana getirdiği bir boyutudur.

Sevgisinin büyüklüğünden kör olan gözleridirvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk gerçekleri görmesine engel olan ve yakıcı intikam ateşinin tüm benliğini sarmasına sebep olan. Çok sevdiği babasının öldürülmesidirvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk Colomba’nın içindeki intikam ateşinin sebebi. Sevgisinin büyüklüğündendirvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk kaybettiği babasının ardından akıllıca düşünememesi. Sırlı bir ölüme ışık tutması amacıyla yazılan birkaç satıravirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk intikam duygusudur karabulut gibi üzerine çöken ve onu karanlık satırlara çeviren...


Colomba’nın abisi olan Orso’nunvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk babasının katillerinden alması gereken bir intikamı vardır. Diğer yanda ise tüm kalbiyle sevdiği aşık olduğu kadın. Peki Orso şimdi ne yapmalıdır. Ya babasının intikamından vazgeçecek ya da sevdiği kadını kalbinden çıkaracaktı.


İki büyükvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk yakıcı duygu ve çok sevdiği iki kadınvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk biri intikam almak isteyen kardeşivirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk diğeri ise bütün içtenliğiyle kalbinin kapılarını ardına kadar açanvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk aşık ve güzel bir kadın.


Sonuna kadar heyecanla okuyacağınızvirgul - Belki Hüzün Belki de Aşk sürükleyici ve

duygusal bir roman.