Unutamadığı bir geçmiş.

Rory MacGrath’in hayatı
virgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım babasının Fennore Kitabı’nın sırlarını ortaya çıkardıktan sonra gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla değişti. Bu travma Rory’yi masum bir çocuktan sorunluvirgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım kuşkucu bir adama dönüştürdü. İrlanda’dan ayrıldıktan sonra ailesindenvirgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım mirasından ve yüzyıllardır halkını saran sihrin kendisinden kaçtı.

Görmezden gelemediği bir rüya.

Sonra rüyaları başladı... Dokunuşları yaşadığı her şeyden daha gerçek olan güzel bir kadına dair rüyalar. Ve bu rüyalarda
virgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım kadının bir çağrısı vardı... Rory’yivirgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım onu hayal ettiği her şeyin ötesine taşıyacak bir kaderevirgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım evine dönmeye çağırıyordu.

Karşı koyamadığı bir kadın.

Babasının kaybolduğu kale harabelerinin çağrısına dayanamayan Rory
virgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım geçmişe doğru bir zaman yolculuğuna çıkar ve başka bir adamın bedeninde hayat bulur. Rüyalarındaki kadının nişanlısı olan adamın bedeninde... Kadınvirgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım Rory’nin geçmişinevirgul - Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım ailesine ve kimliğine dair gizli sırlara sahiptir ve Rory ondan uzak duramaz. Çünkü o Rory’nin lanetidir. Kurtuluşudur. Kaderidir.