ahmed20gunbay20yildiz20 20figan - FiGaN..


FİGAN
Ahmed Günbay Yıldız
Roman


KİTAP HAKKINDA
Bir değil bin destandır Anadolu... Destanlara kahramanlar yetiştirmiştir. binlerce. İşte FİGAN, o destandan bir damlacık... Ermenilerin ihaneti ve masum Anadolu insanı...Yakın tarihe bir ipucu... En çok okunan yazar ünvanını kazanan AHMED GÜNBAY YILDIZ bu romanda Ermeni mezalimi karşısında Anadolu insanının figanını yazdı.
Sizden öncekiler bu eseri defalarca okudular. Siz de okuyun, seveceksiniz.
OKUR YORUMLARI

"ŞAHANE" 10
Yazan: saliha salih
Arkadaşlar ben böyle bir kitap hiç okumadım. Ahmed Günbay Yıldız gerçekten şehane yazmış bu kitabı. Herkes bu kitabı bence okumalı.

"Muhteşem" 10
Yazan: majestic89
Türklerin kendine gelmesini sağlayacak muhteşem bir eser!

"FİGAN" 10
Yazan: aliyavuz
FİGAN KURTULUŞ SAVAŞIMIZIN DOĞU CEPHESİNDEKİ OLAYLARIN ROMANLAŞTIRILARAK YAZILMIŞ GERÇEKLERİDİR. AHMET HOCAMI KUTLUYORUM.

"Kitap okumak için bir neden daha" 10
Yazan: aXon
Kitap okumayı kim sevmiyorsa bu şaheseri okusun Kitap okumama illettinin kökünü kazıyacak %100 etili bir derman. Bu kitabı okuduktan sonra ben kitap okumayı sevmiyorum diyecek şahıs daha dünyaya gelmedi. ..

"hayatın aynası" 10
Yazan: romancı
Şu ana kadar okumak nasip olmadı sayın yazarın diğer kitaplarını okuduğum için (sevdalar sözde kaldı, leyl ışıkları, sahibini arayan mektuplar, sitem). Ben tek sözle açıklamak istiyorum düşüncemi atalarımızında dediği gibi; "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz". Evet sayın Ahmet Bey zaten romanlaıyla kendisini kanıtlamıştır. Daha fazla söze gerek yok.

"Figan!!!" 10
Yazan: sümeyye
İman ve cihat....Kurtuluş Savaşımız ın temeli olan inancımız... Ahmet Günbay Yıldız ın okurken ağlamadığım romanını hatırlamıyorum Açıkçası çok kitap okuyan biri de değilim okuma alışkanlığım Ahmet Günbay ve Şule Yüksel ile başladı...Ve devam etmekte.... Savaşı kazanmamızdaki en büyük etken olan maneviyatımız bu kitapta çok güzel biçimde anlatılmış....Muhteşem bir eser....Allah razı olsun Ahmet Günbay'dan.........

"yorumuz" 10
Yazan: ademsancı
bu kitabı bana annem önerdi gencliginde okumus ve bu kitab onun bakıs acısını toptan degiştirmiş okudugum da benim de düşüncemin degiştigini gördüm bence herkes okumalı