getimagev3 - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz
ALFA YAYINLARI

Yayın Yılı: 2010
262 sayfa
Kitap Kağıdı
13virgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz5x19virgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz5 cm
Karton Kapak
ISBN:6051061993
Dili: TÜRKÇE“Sen ve ben artık yalnızlığımıza âşık olmuş iki insanız. Bizim bu yalnız dünyamıza şafak atmazvirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz gün doğmuş. Gerginvirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz donukvirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz yamyassı dünyamızda katılaşıp kaldık bir kristal taşı gibi. Çığlık çığlığa bir gecenin içindevirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz ikiye ayrılmış karanlık bir gökyüzündevirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz kan içindeki bir şırınganın ucundavirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz sahipsiz bir gölge olmuş ve hiç kimsenin istemediği yürek karası düşlerin kanatlanmış ölüleri gibiyiz ikimiz. Sen ve ben...İkimiz...”

Bu kitapta bir eroinmanın dilinden yaşamvirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz ölüm ve aşk arasındaki paradoksu okuyacaksınız. Hangisi daha büyük suç? Eroinman olmak mı? Eroinman olmaya sebep olmak mı?

Her zaman çok satan ve çok okunan Sevmek Zorunda Değilsin Benivirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz Yatağımdaki Yabancıvirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz İki Kişilik Yalnızlıkvirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz Bana Sırtını Dönmevirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz Etekli İktidar kitaplarının yazarı Sinan Akyüz’den uyuşturucu gerçeğini tüm çıplaklığıyla göz önüne serenvirgul - Aşk Meclisi - Sinan Akyüz çarpıcı ve sarsıcı bir yaşamöyküsü...