SDR BIR GENC KIZIN DRAMI MUSTAFA TOPKARA  16180877 0 - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara

Elifvirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara aramızdan herhangi biri... Bir gün farklı bir dünyadan bir varlık girdi hayatına... Davetsizcevirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara teklifsizce “O”nunla olan ilişkisivirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara kısa bir sürede bütün hayatını alt üst ediverdi ve farklı bir dünyaya giren kapıyı araladı.

Hayalle gerçek arasındaki bir yaşamın kendisine getirdiği bütün olumsuzluklarıvirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara onunla yaşadı.
Deli damgası vurulupvirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara günlerce akıl hastanesinde yattığı günlervirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara hayatının en kabus dönemleriydi.
Yavirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara sahtekarlığın zirvesinde oturan cinlerle yaşadıkları düzmece hayatı gülerek izledi.
Çıkmazın sonunda hayata elveda demeye doğru giderkenvirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara Yusuf dedeyle tanışması ve yaşama yeniden merhaba deyişivirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara onun yeniden doğuşuydu adeta.
Sahtekarlıklarını eleştirdiği hocalardan biri olması kader miydi acaba? Kim bilebilir ki?...
O’ndan faydalanıp insanları sömürdüğü yıllara veda edişi hiç de kolay olmamıştı.
Çelişkilerle yaşamanın şu anlarında şimdi çok daha iyi anlıyorvirgul - Bir Genç Kızın Dramı - Mustafa Topkara çok daha derinden hissediyordu...