70377 - Patrick Ness - Umut Bıçağı
· Tudem
· Basım Tarihi : 03 - 2010
· ISBN : 9789944693998
· Sayfa Sayısı : 410
· Çevirmen : Kerem Işık
· Etiket Fiyatı : 19.90 TL

Todd Hewitt PRENTISSTOWN'DAKİ SON ÇOCUKTU. Ama Prentisstown diğer kasabalar gibi değildi. Herkes bir başkasının düşüncelerini yoğun ve hiç susmayan bir SES sayesinde duyuyordu. Özel yaşam diye bir şey yoktu. Saklı hiçbir şey yoktu. Ya da var mıydı? Toddvirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı onu gerçek bir erkek yapacak doğum gününden sadece bir ay öncevirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı birdenbire tamamen sessizliğin olduğu bir yer buluyor. Oysa ki bu imkânsız. Prentisstown ona bunca zamandır yalan söylüyordu. Ve şimdi kaçmak zorunda… Öfkeli adımlarla ilerleyenvirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı dehşet vericivirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı heyecanlı ve etkileyici... Sunday Telegraph Ne kadar muhteşem olduğunu anlamak için sadece ilk cümleyi okumanız yeterli…

Guardian Genç yetişkinler için ayrı yeri olan romanlar varvirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı ama Patrick Ness'in Umut Bıçagı adlı romanı bunlar arasında en özeli. The Times Bu büyüleyici roman okuyucularını kitap boyunca içine çekiyor ve onları kimlikvirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı etik ve gerçeğin doğasıyla ilgili zor sorularla baş başa bırakıyor. Booktrust Patrick Ness olağan dışı ve etkileyici bir roman yazmış. Ödül kazanmış bir romancı ve The Crash of Hennington ve Topics About Which I Know Nothing isimli iki önemli kurgu kitabının yazarıdır. Aynı zamanda radyo için ve yazı yazmakta ve Guardian'a edebiyat eleştirileri yazmaktadır.

Buvirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı genç yetişkinler için yazdığı ilk kitabıdır. Yazar 2008 yılında Guardianvirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı Booktrust Gençlik Kitabı ve James Tiptreevirgul - Patrick Ness - Umut Bıçağı Jr. Ödüllerini kazanmış; 2009 yılında Manchester Kitap ve Carnegie Madalyası Ödüllerine aday gösterilmiştir.