Kitap Özet
Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan
Hiçbir Şeye 'Benim' Demeyeceksin. Hayatınavirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan İşinevirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan Evliliğinevirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan Kocana Bile!

"işte size acının yeniden doğuş için müthiş bir katalizör olacağının kanıtını sunan bir kitap. Bu romanda en sevdiğim şeyvirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan her şey "
-Elizabeth Berg

"Elizabeth Buchan tanıdık bir hikayeyi alıyor ve ona dürüstlükvirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan esprivirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan sıcak bir anlatım ve bilgiyle yeniden hayat veriyor
Ne kadar da tatmin edici bir roman. Elimden bırakamadım."
-Patricia Gaffney

"Zekivirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan lezzetli ve duyarlıvirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan son derece yetenekli bir kitap. Buchan'ın esprilivirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan bilge ve muhteşem bir okuma sunan
kitabına şapka çıkarıyorum."
-VVendy Holden

"Orta Yaşlı Kadının intikamı -bu güçlü başlığından son
paragrafına dek- öyle güzel yönetilmiş kivirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan her sayfada
insana yenivirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan taze ve ilginç geliyor"
-Fay VVeldon

"Bilgevirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan melankolikvirgul - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan komik ve sofistike." -The Times (Londra)

"Buchan çok iyi bir yazar"
-Daily Telegraph (Londra)

ortayaslikadinin - Orta Yaşlı Kadının İntikamı - Elizabeth Buchan