73766 - Geride kalan Sırlar - Diane Chamberlain

.Epsilon Yayınevi
· Basım Tarihi : 07 - 2010

· ISBN : 9789944823012
· Sayfa Sayısı : 498
· Çevirmen : Sema Faralyalı
· Etiket Fiyatı : 20.00 TL

- Kitap Hakkında -

Aşkvirgul - Geride kalan Sırlar - Diane Chamberlain tutku ve gizem dolu on dokuz romanın yazarı olan Diane Chamberlainvirgul - Geride kalan Sırlar - Diane Chamberlain aslında bir fizyoterapist

Psikoloji eğitimi ve insanları anlamadaki başarısı sayesinde yaşayanvirgul - Geride kalan Sırlar - Diane Chamberlain nefes alan karakterler yaratmakta oldukça başarılı.


İlk romanıyla Epsilon okurlarının çok seveceği yazarın yeni eserlerini beklemekte zorlanacaksınız!


Bekâr bir anne olan Sara Westonvirgul - Geride kalan Sırlar - Diane Chamberlain alışverişe gideceğini söyler ve bir daha geri dönmez. Yangından güç bela kurtulan oğlunu geçmişe ait sırlarla yapayalnız bırakır.


Keith Weston bir kundaklama olayı sonucu ölümden kıl payı sağ kalır. Hayatta kalmıştır ama hem fiziksel hem de duygusal anlamda büyük yara almıştır. Annesi olmadan yaralarını saracak kimsesi yoktur ve parasızdır; ilaçlarla uyuşturduğu yaralarıyla yaşamak zorundadır. Dışlanmış ve öfkeli. Öfkesinin odaklandığı şey ise üvey kız kardeşi Maggie Lockwood dan başkası değildir.


On dokuz yaşındaki Maggie Lockwood yangın çıkarmaktan dolayı bir yılını hapishanede geçirir. Artık eve dönmüştür. Fakat içindeki suçluluk duygusu onu kolayca özgür bırakmayacaktır.