72820 - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer

.Epsilon YayınEvi
· Basım Tarihi : 06 - 2010
· ISBN : 9789944822947
· Sayfa Sayısı : 160
· Çevirmen : Aslı Tümerkan
· Etiket Fiyatı : 14.00 TL

Kitap Hakkında

Bir Tutulma Romanı
Tutulma filmi vizyona girmeden önce tüm dünyada yayımlandıktan on gün sonra Stephenie Meyer in yeni romanı raflarda!

Alacakaranlık Efsanesi'nin hayranlarıvirgul - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer Tutulma kitabında tanıtılan ve yeni doğan bir vampirin karanlık dünyasında Bree Tanner'ın sürükleyici hikâyesiyle büyülenecekler.

Bedeninin değişimini izledim. Çatıda yere çömelmişvirgul - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer tek eliyle tutunmaya çalışıyordu. Tüm o tuhaf samimiyet bir anda yok olmuştuvirgul - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer o artık bir avcıydı. Ne olduğunu bildiğimvirgul - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer nasıl olduğunu anladığım için yanındayken rahat olduğum bir şeydi.

Beynimi kapattım. Av zamanıydı. Derin bir nefes aldım. Aşağıdaki insanların damarlarında akan kanın kokusu içime işledi. Çevredeki insanlar onlardan ibaret değildivirgul - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer ama en yakın olanlardı. Avınızın kim olacağınıvirgul - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer avınızın kokusunu almadan öncevirgul - Bree Tanner'ın İkinci Hayatı - Stephenie Meyer bir şekilde karar vermiş olmalıydınız.

Artık seçim yapmak için çok ama çok geçti.