73767 - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase

.Epsilon Yayınevi
· Basım Tarihi : 07 - 2010
· ISBN : 9789944823005
· Sayfa Sayısı : 293
· Çevirmen :Meltem Erkmen
· Etiket Fiyatı : 17.00 TL

- Kitap Hakkında -

Senden Önce Senden Sonra adlı romanıyla Epsilon okurlarının beğenisini kazanan Loretta Chasein yeni romanı kendisini bekleyen okurlarını baştan çıkaracak!

Tüm zamanların en iyi aşk yazarlarından biri!
-Julia Quinn-

Küçükvirgul - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase yaramaz bir kızken evden kaçan Zoe bu yılları egzotik Doğu davirgul - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase Harem de ve bambaşka geleneklerin içinde geçirmiştir. On iki yıl sonra evine döndüğündevirgul - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase ülkesindeki hayata uyum sağlamakta güçlük çeker. Bir genç kadının bilmemesi gereken her şeyi bilmektedir; öte yandan bilmesi gereken her şeyden de habersizdir. Geleceği umutsuz görünmekte ve başta ablaları olmak üzere herkes onun bir skandala yol açmasından korkmaktadır. Tabii biri onu medenileştirmediği sürece

Marchmont Dükü Lucien de Grey kadınlar için tehlikelivirgul - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase alaycıvirgul - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase her şeyden kolayca sıkılan bir adamdır. Kadınları eğlendirrirvirgul - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase baştan çıkarırvirgul - Beni Baştan Çıkarma - Loretta Chase terk eder ve dökülen göz yaşlarının bedelini de aldığı pahalı mücevherlerle öder.

Peki dük Zoe yi himayesine almaya gönüllü olursa ne olur desiniz?