yilinenkaranlikgecesi - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi
Dean Koontzvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi bu kitabında yine yeteneğini sergiliyor ve üstünde uzun süre çalıştığı bu romanını nihayet okuyucusuna sunuyor. Kitapvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi bir aşk hikâyesi olarak başlıyorvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi sonra heyecanlı bir maceraya ve korkularımızın sınırlarını tekrar çizenvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi bir yandan da gerçek sevgiyi yeni baştan tanımlayan usta işi bir gerilime dönüşüyor.

Amy Redwing bütün hayatınıvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi sahipleri tarafından terk edilmişvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi zor şartlarda yaşayan golden retriever'ları kurtarmaya adamıştı. Amy ile uğruna hayatını tehlikeye attığı Nickie arasında çok kısa bir süre içinde esrarengiz bir bağ kurulmuştu. Ancak Nickie ile gelen mutluluk bir dizi garip olayla gölgelenecekti. Uğursuz bir yabancının ortaya çıkması ve evine yapılan gizemli bir ziyaretvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi Amy'nin her adımının karanlık adamlar tarafından takip edildiğinin kanıtıydı.

Birileri Amy'yivirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi hayatını adadığı o zavallı hayvanların durumuna düşürmek için ant içmişti. Ama şimdi Amy'ye yardım eli uzatacak kimseler yoktu. Nefes kesen açılış sahnesinden şok edici finaline kadar heyecan ve gerilim dozunu maksimum düzeyde tutmayı başaran bu kitapvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi okuyucuyuvirgul - Dean Koontz - Yılın En Karanlık Gecesi yarattığı kurgu dünyasının içine sürüklüyor.