74013 - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd

.Epsilon Yayınevi
· Basım Tarihi : 07 - 2010
· ISBN : 9789944823043
· Sayfa Sayısı : 376
· Etiket Fiyatı : 20.00 TL

- Kitap Hakkında -

Epsilon Yayınevivirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd ilk romanını kızıyla beraber yazan ve Nicole Byrd takma ismini kullanan tarihi aşk romanları yazarı Cheryl Zach'i okurlarıyla tanıştırıyor....
"Çok sürükleyici."
-Romance Reviews Today-

"Çok eğlencelivirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd çarpıcı. Tek kelimeyle enfes."
-Historical Romance Club-

"Byrdvirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd büyük bir hızlavirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd günümüz tarihi roman yazarlarının en iyilerinden biri olma yolunda ilerliyor."
-The Best Reviews-

Ahlâk kuralları ve aile sırları tarafından esir alınan Julianavirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd zincirlerini kırabilecek mi?

Yeni tanıştığı üvey erkek kardeşiyle Londra'ya gelen genç Bayan Juliana Applegatevirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd ailesi tarafından uygun bir eş bulması için yollanmıştır. Fakat misafir olarak kalacağı üvey erkek kardeşinin evinde ortaya çıkan salgın hastalık nedeniylevirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd yakışıklı vaftiz oğlu Sir Oliver Ramsey ile yaşayanvirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd Londra sosyetesinin ünlü simalarından Leydi Sealey'in malikânesinde kalmak zorundadır. Kadınlardan çekinen ve zaman zaman utangaç davranan genç bilim adamıvirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd her şeye rağmenvirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd Juliana'yı yakışıklılığıyla etkilemeyi başarır.

Leydi Sealey'in karşı karşıya kaldığı büyük tehlikevirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd iki genci bu sırrı çözmek için bir araya getirecektir. Aralarındaki çekimvirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd hayatları boyunca unutamayacakları maceralara yol açacak ama yeni filizlenen bu duygularvirgul - Kır Zincirlerini - Nicole Byrd yaşamları pahasına mücadele edecekleri büyük bir sınava tabi olacaktır.