761512tz3 - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar

Kostas Mourselas'ın "Kızıla Boyalı Saçlar" adlı yapıtı okura meydan okuyanvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar okuru uyaranvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar kızdıran bir roman. Erotikvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar duygusalvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar bayağıvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar çirkinvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar dehşet verici... yalın anlatımı olanvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar mizah doluvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar alaycıvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar sert eleştirilerle dolu bir kitap. Asıl olarak davirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar egemen sisteme ve o sistemi bir nedenle içselleştirenlere karşı müthiş bir eleştiri.

Çağdaş Hamletlervirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar Zorbalarvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar kutsallaştırılan serserilervirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar ******lervirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar genelevlervirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar mahallelervirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar gecekondularvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar erkek delisi kadınlarvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar üçkağıtçılarvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar küçük burjuvalarvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar eski solcularvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar geçmişin idealistleri olan günümüzün "başarlı" işadamlarıvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar dolandııcılarvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar rezil kişilervirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar insanlara değil aynadaki görüntülerine aşık olanlarvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar bir dönemin ve insanlarının resmi.

"...Sefil Düşünceler ve küçüklükler arasında kaybolupvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar hayattaki büyük sırrı çözemedikvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar soru da cevapsız ve acımasız kalakaldı: Nasıl yaşadınvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar neden öyle yaşadınvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar neyi yapabilecekken yapmadınvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar başka bir yolvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar başka bir anlam arıyordunvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar yanlış zillerivirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar yanlış kapıları çaldınvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar yanlış yollara saptınvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar yanlış insanları sevdinvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar yanlış yataklarda uyudunvirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar yanlış evlerde yaşadın. Neden hayal ettiklerinivirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar düşündüklerini bu kadar küçümsüyorsun?..."
(Arka Kapak)

"Kızıla Boyalı Saçlar insan özgürlüğüne yazılmış bir övgüdür" diyor Kostas Mourselas. Belki de özgür olmak ve bağımsız kalabilmek gibivirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar çağdaş insanı etkileyen bir konunun altını çizdiği için Kızıla Boyalı Saçlar Yunanistan'da şimdiye kadar hiçbir romanın yakalayamadığı olağanüstü bir başarı kazanıp tam 260.000 adet sattı! Fransızcavirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar İngilizcevirgul - Kostas Mourselas- Kızıla Boyalı Saçlar Almanca ve İbranice'ye çevrildi. Yunanistan nüfusunun yaklaşık on milyon olduğu göz önüne alındığında bu sayının ne kadar önemli olduğu anlaşılabilir. Romandan uyarlanan ve birçok ülkede gösterime giren televizyon dizisi de çok başarılı oldu. Televizyon dizisinin müziğini Yunanistan'ın en önemli ses sanatçısı Yorgo Dalaras seslendirdi ve kitapla aynı adı taşıyan albüm çok kısa sürede Altın Plak Ödülü'nü aldı.