73776 - İpler Benim Elimde - Elif Kask

.Everest Yayınları
· Basım Tarihi : 07 - 2010

· ISBN : 9786051062440
· Sayfa Sayısı : 316
· Etiket Fiyatı : 16.00 TL


- Kitap Hakkında -

"Ryan hayranlıkla Yıldız'ın güzel gözlerine baktığında birkaç dakika öncesinde sevgiyle pırıl pırıl parlayan bakışlarının yerini hırs ve azmin tetik/ediği tehlikeli bir ışıltının aldığını şaşırarak fark etti. Herkesten farklıvirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask herkesten daha güçlüvirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask daha zeki ve bir sonraki adımını kestirmenin imkânsız denecek kadar güç olduğu bir kadınla birlikte olduğunu bir kez daha anladı. Ona her haliyle âşıktı.

Bir diktatörkenvirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask sevimli bir kız çocuğuykenvirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask avını köşeye sıkıştırmış bir panterkenvirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask mutluykenvirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask mutsuzken... Sadece güzelliğine değilvirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask onun aklınavirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask gücünevirgul - İpler Benim Elimde - Elif Kask kendine özgülüğüne ve hatta Yıldız'ın hissetmesine sebep olduğu bilinmezin tehlikesi karşısında yaşadığı iç ürpertisine kadar her şeyine hayrandı."
Yıldız Waldox...

Önüne çıkan herkesi manipüle edebilecek kadar tehlikeli ve güçlü...
Üçüncü eşi Kont Philip Waldox'un ölümüyle birlikte merkezi New
York'ta olan Waldox Şirketler Grubu'nun başına geçti...
Darfur'un yardım meleği olarak ünlendi.

BM Genel Sekreteri tarafından BM'in barış sözcüsü seçildi...
Dünya jet sosyetesinin en parlak ismi haline geldi...

Çanakkale'nin bir köyünden kalkıp Amerika'ya göç eden Yıldız'ın azim ve hırsıyla başarı basamaklarını tek tek tırmanışının nefes kesen öyküsünü bir solukta okuyacaksınız.